Endemol Türkiye’nin Medya ve Kurumsal İlişkileri’ne kim atandı?

Dünyanın en önemli format ve yapım şirketlerinden olan Endemol Shine Group, Türkiye’de bir atama gerçekleştirdi.
Gazeteci ve televizyon programcısı İpek Durkal, Endemol Shine Group Türkiye’nin Medya ve Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak göreve başladı.

30’u aşkın ülkede kataloğundaki 600’den fazla dizi, program, dijital ve dijital oyun alanında dünya çapında hasılat rekoruna sahip içeriklerin yaratım, dağıtım ve operasyonlarını yöneten Endemol Shine Group’un Türkiye ayağında ‘Eyvah Düşüyorum’ ‘Benzemez Kimse Sana’, Star Akademi, ‘Fear Factor’, ‘Var mısın Yok musun’ gibi televizyonculuğa damgasını vurmuş fenomen program ve yarışmaların yanı sıra ‘Paramparça’, ‘Serçe Sarayı’ ve ‘Sevdam Alabora gibi büyük bütçeli diziler yer alıyor.

ipek-durkal-endemol

İpek Durkal kimdir?
Durkal, gazeteciliğe Milliyet’te başladı. 20 yıllık gazetecilik kariyerinde Star, Sabah, Takvim, Atv haber, Hürriyet gibi önemli medya kurumlarında, muhabir, editör, yönetici ve yazar olarak çalıştı. Durkal’ın radyoculuk tecrübesi de var. Show Radyo ve Best Fm’de program hazırlayıp sundu. Çeşitli haftalık ve aylık dergilerde muhabir, editör ve yazı işleri müdürü olarak yer aldı.

Star TV’de ‘Duymayan Kalmasın’, Türkmax’ta ‘Her Şey Tadında’ Show TV’de ‘Yeni Bir Gün’ ve Fox TV’de ‘Nilgün Belgün ile Yeni Bir Gün’ programlarının sunuculuk ve yorumculuk yaptı.

İpek Durkal’ın pazar günleri Milliyet Cadde’de ‘Ortaya Karışık’ adlı köşesinde güncel konular hakkındaki yazıları devam ediyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]