Yerli Dizi

En çok reklam alan diziler hangileri?

En çok reklam alan dizileri listesinde sürpriz diziler…Medya Takip Merkezi’nin (MTM) en çok reklam alan yerli diziler araştırması açıklandı. İşte araştırmanın dikkat çekici detayları…

Medya Takip Merkezi’nin 16 – 22 Nisan haftasını kapsayan araştırmaya göre, en çok reklam alan yerli dizilerin zirvesindeki isim değişmedi. FOX’un sevilen dizilerinden “Unutma Beni”, hafta boyunca toplamda 10 bölümle ekranlara gelirken, 480 adet reklam spotunu hedef kitleye ulaştırmaya çalıştı.
En çok reklam alan yerli diziler listesinde ikinci sırada yer alan dizi “Beni Affet” oldu. Geçen haftaki yerini korumayı başaran dizi, 383 reklam adediyle reklamverenlerin en çok tercih ettiği diziler arasındaki yerini bu hafta kimseye kaptırmadı.
Reklamverenler bu hafta FOX dedi…
MTM’nin araştırmasına göre, FOX TV en çok reklam alan 10 dizinin yer aldığı listede 5 dizisiyle yer alarak dikkatleri üzerine çekti. Hafta içi her gün yayınlanan iki dizisiyle zirveye yerleşen kanal, diğer dizileriyle de listenin üst sıralarında yer alarak kendinden başka kanallara da büyük bir fark attı.

İşte 16 – 22 Nisan haftasının Prime Time’da en çok reklam alan yerli dizileri;

Medyaloji.net

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün