Emrah rafa kalkan dizisi için Faruk Turgut’a yüklendi

Emrah’ın rafa kaldırılan dizisiyle ilgili flaş gelişme!..

Unutamadım adlı dizi projesi ekranlara gelmeye hazırlanırken yapımcıyla ters düşen Emrah ile Gold Film’in sahibi Faruk Turgut arasında polemik yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde Faruk Turgut konu ile ilgili yaptığı açıklamalara Emrah’tan cevap geldi.

Geçtiğimiz günlerde yapımcı Gold Film’in sahibi Faruk Turgut konu ile ilgili açıklamasına Emrah karşılık verince polemik başlamış oldu.

Bilindiği üzere ‘Unutamadım’ dizisinde rol alacağı açıklanan Emrah’ın dizi projesi iptal olmuştu. Gold Film’in sahibi Faruk Turgut, Emrah’ın iş prensipleri nedeniyle titiz çalışmasını eleştirmiş ve bu yüzden anlaşmazlığa düşerek dizi projesini rafa kaldırdığı söylenmişti.

Emrah, konu hakkında ilk kez konuştu. Ünlü şarkıcı ve oyuncu, “Faruk Turgut’u eskiden beri tanıyan biri olarak magazin basınına yaptığı açıklamaları hayretler içinde okudum” dedi.

EMRAH’TAN BEKLENMEYEN ÇIKIŞ

Emrah, “Faruk Turgut’un çağa ayak uyduramadığını bu projenin ön hazırlık çalışmasında gördüm. Yıllar kendisinden samimiyeti alıp götürmüş, tanımakta zorluk çektiğim bambaşka bir insana dönüşmüş. Açıklamaları kendisine hiç yakıştıramadım. Şunu çoktan bilmesi gerekirdi; herkes Emrah’a patronluk yapamaz. Hele hele şu anki Faruk Turgut hiç yapamaz” şeklinde konuştu.

MENAJERİ NE DEDİ
Emrah’ın menajeri Engin Esen de ;  “Faruk Turgut’un projeyi iptal etme, rafa kaldırma gibi hiçbir yetkisi yoktur ve ayrıca da haddine de değildir. Dizinin tüm diğer ekibinin yani herkesin patronu ve yapımcısı olduğu doğru bir söylemdir. Fakat Emrah’ın patronu asla değildir. Emrah’ın anlaşması kanal ile yapılmıştır.” şeklinde açıklama yaptı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]