Emir Berke Zincidi’ye yapım şirketi sahip çıktı

Kanal D’de yayınlanan Bir Deniz Hikayesi adlı dizinin çocuk yıldızı Emir Berke Zincidi’nin medyada çıkan sette şımarıklık yaptığı, yapım ekibini ve oyuncuları canından bezdirdiği şeklindeki haber şaşkınlık yarattı. Konuyla ilgili dizinin yapımcısı Erler Film’den açıklama geldi.

Erler Film’den yapılan açıklama şöyle:

“DUYURU!

SON ZAMANLARDA GÖRSEL VE YAZILI BASINDA KÜÇÜK OYUNCUMUZ EMİR BERKE ZİNCİDİ HAKKINDA, ASILSIZ VE GERÇEK DIŞI HABERLER ÇIKMAKTADIR.
SEVGİLİ EMİR BERKE NİN SETTE HUZURSUZLUK YARATTIĞI VE ŞIMARIKLIK YAPTIĞI YÖNÜNDEKİ BU TİP HABERLER TAMAMEN ASILSIZ OLUP GERÇEKLERİ YANSITMAMAKTADIR.
OYUNCULUĞA MİNİK YAŞINDA GÖNÜL VERMİŞ BİR ÇOCUK OLAN EMİR BERKE SETTE VE SET DIŞINDA DA ÇOK SAKİN BİR YAPIYA SAHİP OLDUĞU GİBİ SÖZ DİNLEYEN DİĞER ÇOCUK OYUNCULARLA DA ÇOK İYİ İLETİŞİMLER KURAN VE BU ŞEKİLDE ÇEKİMLERİNİ YAPAN BİR ÇOCUK OYUNCUDUR. AYRICA DA ÇOK KEYİF ALARAK ÇEKİMLERİNİ YAPMAKTA BU YÖNÜYLE DE SETTE DİĞER OYUNCULARIN EKİBİN YÖNETMENİN SEVGİSİNİ KAZANMAKTADIR.

KAMU OYUNUN BİLGİSİNE SAYGIYLA SUNULUR

ERLER FİLM”

Medyada yer alan haberdeki iddiaya göre Emir Berke Zincidi sette sürekli kapris yapıyor ve set ekibini, zor duruma düşürüyordu. Hatta habere göre hiç kimse Emir Berke’nin babası rolünde oynamak istemiyordu. Emre Kızılırmak’ın rolü kabul etmesiyle baba rolünü oynayacak oyuncu bulunmuştu.

Şaşkın yaratan iddialar karşısında harekete geçen yapım şirketi yaptığı açıklama ile iddiaları reddetti. Sette söz konusu edilen huzursuzlukların yaşanmadığını açıkladı.

Gözler Bir Deniz Hikayesi’nin setinden gelecek yeni haberlere çevrildi.

MEDYABEY

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]