Emir Berke Zincidi’nin “şımarık” haberlerine isyanı

Türkiye’nin en ünlü çocuk oyuncusu Emir Berke Zincidi’nin medyada kendisiyle ilgili çıkan olumsuz haberlerle ilgili sıkıntı yaşadığı haber veriliyor.

Sevilen çocuk oyuncu Emir Berke Zincidi, 9’uncu yaş gününü başrol oynadığı Bir Deniz Hikayesi’nin çekimleri sırasında kutladı. Kendisine sette yapılan sürpriz partide mutlu anlar yaşayan minik oyuncu, sette ‘et krizi çıkardığı’ iddiasıyla ilgili konuştu.

Emir Berke’nin annesi Sevgi Zincidi ile babası Berkant Zincidi de yaş günü partisine  katıldı. Kutlama sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan anne-baba, Emir Berke’nin sette ‘et krizi’ çıkardığı iddiasıyla ilgili tepkilerini ortaya koydu.

Sevgi ve Berkant Zincidi, oğullarının dizinin Bozburun’daki çekimleri sırasında set ekibine zorluk çıkardığı, her gün 110 km uzaklıktaki bir restorandan et getirttiği iddiasının gerçek olmadığını söylediler.

Konuyla ilgili yasal işlemleri başlattığını açıklayan Berkant Zincidi, “Şımarık, kaprisli bir çocuk gibi göstererek oğlumuzun başarısını köreltmeye çalışıyorlar. Son iki yılda yapılan sekizinci kötü haber bu. Artık Emir Berke büyüdü, sosyal medyayı kullanıyor. Olumsuz haberleri biz ondan saklıyorduk, ancak iPad’inden görmüş.

Bir gün hakkındaki bir yorumu gösterip ‘Baba ben bu abiye ne yaptım, neden bana hakaret etmiş? Neden benim için yalan şeyler yazıyorlar?’ diye sordu. O daha çocuk, böyle haberler yazılması çok yanlış” dedi.

“Lütfen benim çocuk olduğumu unutmasınlar” diyen Emir Berke de hakkındaki olumsuz haberlere üzüldüğünü söyledi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]