Elin Oğlu’nda izleyici en çok nelere güldü?

Atv’de yayınlanan ve Türkiye’nin ilginç talk show seçeneği haline  haline gelen “Elin Oğlu”nda bu hafta konuklardan biri de Lerzan Mutlu’ydu.

“ELİN OĞLU”, LERZAN MUTLU’YA SÜRPRİZİ

“Elin Oğlu” editörleri, Lerzan Mutlu’ya bir sürpriz hazırlamıştı. Mutlu’nun o meşhur gülümsemesi, montajda tüm Elin Oğulları’na eklenince bakın ortaya nasıl bir tablo çıktı…

ERMAN TOROĞLU’NU KİMSE BÖYLE TARİF ETMEMİŞTİ

Atv’de yayınlanan ve Türkiye’nin en sevilen talk show’u haline gelen “Elin Oğlu”, yine çok güldürdü!

İtalyan Elin Oğlu Danilo, İspanyol Elin Oğlu Manuel’e, ünlü futbol yorumcusu Erman Toroğlu’nu tarif etmeye kalkışınca izleyiciler kahkaha krizine girdi!

İşte o anlar…

TÜRKİYE’NİN EN UZUN GÜZELİ, ŞOKE ETTİ

atv’de yayınlanan ve Türkiye’nin en sevilen talk show’u haline gelen “Elin Oğlu”na, sunucu Ömür Varol ile 2012 Türkiye Güzeli Açalya Samyeli Danoğlu arasındaki boy farkı damgasını vurdu.

1.70 uzunluğundaki Ömür Varol, topuklu ayakkabılarıyla 2 metreye ulaşan Türkiye güzeli Açalya Samyeli Danoğlu ile yan yana gelme cesaretini gösterince, milyonlarca izleyici ekran başına kilitlendi.

İşte o ilginç görüntü…

BÜLENT ERSOY, “ELİN OĞLU”NUN DİLİNE DÜŞTÜ

Atv’de yayınlanan ve Türkiye’nin en sevilen talk show’u haline gelen “Elin Oğlu”nda Bülent Ersoy rüzgarı esti…
Programın “Ben Kimim?” köşesinde İngiliz Elin Oğlu Robbie, Güney Koreli Elin Oğlu Chaby’ye Bülent Ersoy’u anlatmaya çalıştı… Bülent Ersoy’un günlerce konuşulan ilginç gözlüğpünü takarak ipucu vermeye çalışan Robbie, izleyicileri kahkahaya boğdu!

İşte o anlar…

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]