“Elin Oğlu” döktürüyor!

EKRAN DOKTORU/MEDYABEY

 

Atv’de ekrana gelmeye başlayan yeni talk show programı ‘Elin Oğlu’ şimdiden özellikle genç kızların sevgilisi oldu. Birbirinden yakışıklı yedi yabancı erkeğin ülkemizde yaşadıkları adaptasyon sürecini konu alan program hemen herkesten iyi not aldı. Yabancıların farklı bir kültürle tanışırken başlarına gelen hikayeler öyle iyi bir enerjiyle izleyiciye aktarılmış ki. Böyle olunca ister istemez merak ediyor, keyifle ekrana kilitleniveriyorsunuz! Program henüz yayına başlamadan önce oyuncular, ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasına konuk olmuştu. Orada izlerken, oyuncuların kamera karşısındaki rahat ve neşeli tavırları, bana daha o günden sevimli bir işin ortaya çıkacağını göstermişti. Biraz sabır biraz da destekle umarım klişe olmuş show programlarından bizi kurtarır! Malum papaz her gün pilav yemiyor!
KÖTÜLER DE KAYBEDER

Medcezir’in son bölümünde eğlenceli ve kötülerin aleyhine konular işlenmiş. Sedef, biraz abartmasa rolünü iyi oynuyor. Mert, verdiği tepkilerle kendini soğutuyor. Anlayamadığım; Uzay, neden öyle sağlam bir yumruk yedi? Ne vardı ki bunu hak edecek? Selim, beni çok güldürdü bu bölüm. O ciddi ve ağır tutumundan çok uzaktı, yakıştı da. Kenan’ın akıllanmış göründüğüne bakmayın! Bu sessizlik hayra alamet değil! Yaman’la Mira yine bir sınavdan geçiyorlar ama malumunuz, çiftimiz ayrılıp barışma konusunda yüksek lisans derecesinde tecrübeliler! Adı gibi git-gelleri olan bir dizi ‘Medcezir’. Ama şunu atlamamak gerek: İzleyici böyle eğlenceli ve kötülerin köşeye sıkıştığı bölümleri de seviyor.

EFSANE GERİ DÖNÜYOR

‘Kurtlar Vadisi’ dizisiyle ciddi bir hayran kitlesi oluşturmuştu. Mahallede ‘ağabeyler’ onun gibi konuşur onun gibi yürürdü. O herkesin ‘Çakır Ağabeyi’ydi. Dizide ölünce gıyabında cenaze namazları kılındı. Halı sahalarda saygı duruşlarında bulunuldu. Hatta bununla da yetinilmedi, gazeteye vefat ilanları dahi verildi! 13 yıl geçmesine rağmen hayranları hep “Geri dönecek mi?” diye umut etti. Nihayetinde herkesi mutlu eden haber atv’den geldi. Oktay Kaynarca, nam-ı diğer Süleyman Çakır, bir mafya dizisi ile ekrana geri dönüyor. ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ diyor hem de! Üstelik dizi, ‘Kurtlar Vadisi Pusu’yla aynı günde! Bakalım eski dostlar düşman olacak mı? Bekleyip göreceğiz.

OĞUZ EKİCİ

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]