Elijah Wood: “Hollywood’ta çocuk oyunculara cinsel istismar yapılıyor”

“Yüzüklerin Efendisi” filmindeki oyunculuğu ile tüm dünyada milyonlarca hayran kitlesine sahip olan Elijah Wood, Hollywood’un perde arkasında olan bitenlerle ilgili ilginç ifşaatlarda bulundu. Wood, her şeyin organize edildiği partilerde çocuk oyuncuların sürekli cinsel istismara uğradıklarını söyledi.

HOLLYWODD’TA CİNSEL İSTİSMAR

‘Yüzüklerin Efendisi’ serisinde “Frodo Baggins” karakterini canlandıran ünlü oyuncu Elijah Wood, Hollywood’da reşit olmayan sinema oyuncularının düzenli olarak cinsel istismara maruz kaldığını iddia etti.

İngiliz The Telegraph gazetesinin haberine göre, 35 yaşındaki ünlü oyuncu Elijah Wood, kendisinin bu şiddetten uzak kalmayı başardığını ancak diğer çocuk oyuncuların çeşitli partilerde sinema endüstrisi temsilcileriyle sürekli cinsel ilişkiye girdiğini söyleyerek kafalardaki Hollywood algısını bir anda allak bullak etti.

“YAŞANANLAR KAMUOYUNA YANSIMIYOR”

Her şeyin organize edildiğini söyleyen Wood, “Şiddet kurbanları güç sahibi kişiler kadar söz sahibi olmadığı için bu olaylar kamuya yansımıyor” diye konuştu

Hollywood’da yaşananları, BBC’nin ünlü sunucusu Jimmy Savile ile yayıncı Stuart Hall’un, onlarca yıl süren ve aralarında çocukların da bulunduğu çok sayıda kişiyi hedef alan tacizlerinden de beter olduğunu belirten Wood, yaşananları ‘karanlık’ olarak tanımlayarak “Eğer aklınıza getirebiliyorsanız, muhtemelen yaşanmıştır.” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]