Elif’te Macide neden fenalaşıyor, Parla ile yaklaşan kim? (Elif 9 Şubat özet ve fragmanı)

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Elif’te bu akşam Macide Vildan’ın verdiği ilaçlar yüzünden fenalaşır. Macide’den kurtulmak isteyen Tarık amacına ulaşabilecek mi? Elif’te bu akşam neler olacak? Kanal 7’nin sevilen yerli dizisi Elif’te Macide neden fenalaşıyor?  Elif 9 Şubat 2018 Cuma heyecan dorukta. Elif geçmiş bölüm özetlerini haberimizden okuyabilirsiniz. Elif 665. bölüm izle,  Elif 665. bölüm özet ve fragmanı haberimizde…

MACİDE FENALAŞIYOR

Elif 665. Bölüm (09 Şubat 2018, Cuma)

Kerem sabah iyileşmiş olarak uyanır ve kendisini iyileştirenin Parla olduğunu düşünür. Parla hakkında fikri değişen Kerem onun kendisine gerçekten değer verdiğini zannedip Parla ile yakınlaşır. Öte yandan Macide ise Vildan’ın içirdiği ilaçlar yüzünden sonunda fenalık geçirir ve bir anda yere yığılır kalır. Tarık’ın uğraşları sonunda meyvesini vermeye başlar. Tek arzusu ölmeden önce Elif’i bulmak olan Macide zamanında hastaneye yetiştirilebilecek midir?

PARLA’NIN SİNSİ OYUNU

Elif 664. Bölüm (08 Şubat 2018, Perşembe)

Elif’te bu akşam Kerem bir şeyler hissettiği Süreyya’nın evden gitmesine izin vermez. Parla ise Kerem’in hasta olmasını fırsat bilip onun gözüne girmeye çalışır. Peki Parla bunu başarabilecek mi?

Kerem, evden ayılmak isteyen Süreyya’yı konaktan gitmemesi için ikna eder. Süreyya bunu şimdilik kabul etse de aralarında bir şey olamayacağını düşündüğü için umutsuzdur. Bu esnada Kerem hasta olur. Bunu öğrenen Parla Kerem’in kendisi hakkında iyi düşünmesi için işini gücünü bırakıp soluğu onun yanında alır. Fakat akşam gideceği partiyi de kaçırmak istemeyen Parla gece gizlice evden kaçar. Kerem’i iyileştirmek için uğraşan kişi ise Süreyya olur. Kerem kendisine Parla yerine Süreyya’nın baktığını öğrenebilecek mi?

MELEK KENDİSİNİ SAKLAYAN KİŞİYİ HATIRLIYOR

Elif 663. Bölüm (07 Şubat 2018, Çarşamba)

Melek kendisini saklayan kişinin adını hatırlar. Yahya’yı tanıyan Veysel ise bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır. Elif, Süreyya’ya annesinin yaşadığını inandıramayınca, annesini internetten aramaya karar verir. Süreyya Kerem’e olan duygularının karşılıksız olduğunu düşünerek umudunu kesmeye karar verir. Konaktan ayrılıp ayrı bir eve çıkmayı isteyen Süreyya hiç ummadığı bir engele takılır. Öte yandan Melek daha önce kendisini evde saklayan adamın adının Yahya olduğunu hatırlar. Yahya’yı tanıyan Veysel onun Melek’in bunca zamandır ortadan kaybolmasıyla bir ilgisi olup olmadığını öğrenmek için Yahya’nın akrabası Leyla’ya gider. Veysel Yahya’nın niyetini öğrenebilecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Melisa Döngel, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz Senaryo: Rüya İstanbul

ELİF 664. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? (İZLE)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]