Elif’te Julide, Melek’i gönderecek mi?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu akşam Rana Tarık’a olan öfkesini Hümeyra’dan çıkarmaya karar verir. Jülide ise Melek’i evden göndermeyi düşünmektedir. Jülide Melek hakkında nasıl bir karar verecek?

JÜLİDE MELEK’İ GÖNDERECEK Mİ? 658. Bölüm

Rana Tarık’tan intikam almak için Hümeyra’yı evine çağırır. Hümeyra evi dolaşırken Tarık’ın eşyalarını görmesini isteyen Rana amacına ulaşamaz. Rana, Tarık’la arasındaki gerilimin hıncını Hümeyra aracılığıyla çıkarmak için fırsat kollar. Öte yandan Jülide, Melek’in evdeki varlığından gün geçtikçe daha huzursuz olmaya başlar. Her ne kadar onu yeniden sokağa bırakmak istemese de kontrolsüz çıkışları ve ruh halindeki gelgitler Jülide’yi endişelendirir. Özellikle Emirhan’ın evde Melek’le yalnız kalması fikrinden rahatsız olan Jülide Melek’i kovacak mı?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Melisa Döngel, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz Senaryo: Rüya İstanbul

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]