Elif’in 360. bölümünde Meleğin kararı değişiyor!

  Elif’in yüreklere dokunan hikayesinde 2 Haziran Perşembe akşamı, Melek, Kenan’ın evlenme teklifini kabul etmez. Bu duruma Kenan ve Elif çok üzülür. Melek, oturdukları ev satıldığı için zor durumdadır. Bir an evvel iş bulma isteği içinde olan Melek, beklenmedik bir telefon alır.

ELİF’İN 360. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Kendine bile Kenan’dan hoşlandığını itiraf edemeyen Melek, Kenan’ın yalnızca ona yardım etmek için evlenme teklifi ettiğini sandığı için üzgündür. Sırf bu yüzden Kenan’ın evlenme teklifine ret cevabı verir. Bir yandan da ev işleri ile uğraşan Melek, evin satıldığını Feride’ye söylemek zorunda kalır. Melek, bu duruma çok üzülen Feride’yi teselli etmeye çalışır. Melek aniden gelen telefonla daha önce iş başvurusu yaptığı bir yerden iş teklifi alır. Ancak iş şehir dışındadır. Melek, Elif’i de alıp yeni bir hayat kurmak için işi kabul eder ve yola çıkar. Selim ise Zeynep’in de içinde olduğu ve Koray’ın uçuruma sürüklediği arabayı durdurmak için elinden geleni yapar. Melek’in şehir dışına gitme planlarını öğrenen Kenan, evlenme teklifini kabul etmemesinin nedenini öğrenir. Bunun üzerine Kenan, Melek’i durdurmak için hemen harekete geçer.

ELİF’İN 359. BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Kenan’ın ona karşı hissettiği duygulardan habersiz olan Melek, evlenme teklifinin altında art niyet arar ve çok üzülür. Elif ile yaşadıkları evin satılmasıyla ortada kalan Melek, Kenan’ın ona acıdığı için evlenmek istediğini sanır. Polislerin elinden kurtulan Koray, Selim’den intikam almak için Zeynep’i kaçırır. Selim, her yerde Zeynep’i arar. Zeynep’in kaçırıldığından çiftliktekilerin ise haberi yoktur. Öfkeden gözü dönmüş olan Koray, Zeynep’i ıssız bir yere götürür ve fotoğraflarını çeker. Koray, Zeynep’in fotoğraflarını Pelin’e yollar. Pelin de hemen Selim’e haber verir. Arzu ise tam akıl hastanesinden kaçmak üzereyken yakalanır. Annesi ve babasını bir araya getirmek için plan yapan Elif’e, İnci de yardım eder. Kızların çevirdiği işten haberi olmayan Kenan, koşarak Melek’in yanına gelir. Bu kez Elif ve İnci’nin planı işe yarayacak mı?

 
Başrollerinde Selin Sezgin, Volkan Çolpan ve ekranların en küçük oyuncularından Isabella Damla Güvenilir’in rol aldığı Elif, her kesimden izleyicinin kendisinden bir parça bulduğu içeriği ile yediden yetmişe herkesin gönlünü fethediyor. Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif’in yüreklere dokunan öyküsü ikinci sezonuyla hafta içi her gün 20.00’de Kanal 7’de…

 

Künye:

Yönetmenler: Fulya Yavuzoğlu, Oğuz Ayaz

Müzik: Korhan Nart

Senaryo: Rüya İstanbul

Görüntü Yönetmeni: Emre Yılmaz, Hüseyin Türkdönmez

Uygulayıcı Yapımcı: Gökhan Şahin

Oyuncular: Isabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Emre Kıvılcım, Volkan Çolpan, Cemre Melis Çınar, Hasan Ballıktaş, Gülçin Tunçok, Zeynep Öğren, Batuhan Soncul, Umut Ölçer,  Dilara Yüzer, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Derya Şen, Ayşegül Yalçıner, Kıvılcım Kaya, Ayşe Baçkır, Kerem Akdeniz, Gürhan Gülbahar, Hakan Bozyiğit, Beril Ada Yeşil, Aysun Güven  Yapım: Green Yapım

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]