Yerli Dizi

Elif ve İnci’nin planında gelişme!

  Herkesin kendinden bir parça bulduğu Elif’in 1 Haziran Çarşamba yayınlanacak bölümünde, Melek, Kenan’ın evlenme teklifini duyunca çok sinirlenir. Melek, zor durumda olduğundan, Kenan’ın yardım etmek için evlenmek istediğini düşünür.

ELİF’İN 359. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Kenan’ın ona karşı hissettiği duygulardan habersiz olan Melek, evlenme teklifinin altında art niyet arar ve çok üzülür. Elif ile yaşadıkları evin satılmasıyla ortada kalan Melek, Kenan’ın ona acıdığı için evlenmek istediğini sanır. Polislerin elinden kurtulan Koray, Selim’den intikam almak için Zeynep’i kaçırır. Selim, her yerde Zeynep’i arar. Zeynep’in kaçırıldığından çiftliktekilerin ise haberi yoktur. Öfkeden gözü dönmüş olan Koray, Zeynep’i ıssız bir yere götürür ve fotoğraflarını çeker. Koray, Zeynep’in fotoğraflarını Pelin’e yollar. Pelin de hemen Selim’e haber verir. Arzu ise tam akıl hastanesinden kaçmak üzereyken yakalanır. Annesi ve babasını bir araya getirmek için plan yapan Elif’e, İnci de yardım eder. Kızların çevirdiği işten haberi olmayan Kenan, koşarak Melek’in yanına gelir. Bu kez Elif ve İnci’nin planı işe yarayacak mı?

 

 

ELİF’İN 358. BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Kenan, ailesinin de desteğini alarak Melek’e yaptığı evlenme teklifinin cevabını merakla bekler. Melek’in verdiği cevap ise hem Kenan’ı hem de çiftliktekileri çok şaşırtır. Arzu, yokluğunda olan biteni Erkut’tan öğrenmeye çalışır. Ayrıca Arzu, kara kara akıl hastanesinden kaçmanın yollarını düşünürken bu konuda Erkut’tan yardım ister. Koray’ın yakalandığını gazeteden öğrenen Selim, Zeynep’in de Koray’ı tanıdığını görünce kafası karışır. Ancak Zeynep’in ona neden yalan söylediğini anlayamaz. Yaklaşan tehlikeden haberleri olmayan Selim ve Zeynep, Koray’ın yakalanmasına çok sevinir ve rahatlarlar.

 

 

 

Başrollerinde Selin Sezgin, Volkan Çolpan ve ekranların en küçük oyuncularından Isabella Damla Güvenilir’in rol aldığı Elif, her kesimden izleyicinin kendisinden bir parça bulduğu içeriği ile yediden yetmişe herkesin gönlünü fethediyor. Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif’in yüreklere dokunan öyküsü ikinci sezonuyla hafta içi her gün 20.00’de Kanal 7’de…

Künye:

Yönetmenler: Fulya Yavuzoğlu, Oğuz Ayaz

Müzik: Korhan Nart

Senaryo: Rüya İstanbul

Görüntü Yönetmeni: Emre Yılmaz, Hüseyin Türkdönmez

Uygulayıcı Yapımcı: Gökhan Şahin

Oyuncular: Isabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Emre Kıvılcım, Volkan Çolpan, Cemre Melis Çınar, Hasan Ballıktaş, Gülçin Tunçok, Zeynep Öğren, Batuhan Soncul, Umut Ölçer,  Dilara Yüzer, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Derya Şen, Ayşegül Yalçıner, Kıvılcım Kaya, Ayşe Baçkır, Kerem Akdeniz, Gürhan Gülbahar, Hakan Bozyiğit, Beril Ada Yeşil, Aysun Güven  Yapım: Green Yapım

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün