Elif dizisinin 388. bölümünde ortalık iyice karışıyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden olan Elif, 388. bölümüyle izleyicileri ekran başına kitleyecek. Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım ve Selin Sezgin gibi isimlerin rol aldığı Elif, yeni bölümüyle bugün saat 20.00’de Kanal 7 ekranlarında olacak.

Minik bir kızın öyküsünün anlatıldığı Elif’te bu akşam hırsızlıkla suçlandığı için okuldan kaçan Elif’i, Yusuf bulur. Yusuf’un Elif’e zarar vermesinden endişe eden Veysel ve Murat, Yusuf’un üstüne yürür.

Peki izleyicilerin merakla beklediği Elif dizisinin 388. bölümünde neler olacak?

Elif’in bulunmasına yardım eden Yusuf, Veysel ve Murat’ın tepkisiyle karşılaşır. Ne olduğunu anlayamayan Yusuf, niyetinin yalnızca Elif’i kurtarmak olduğunu anlatır. Melek de Yusuf’un iyi niyetli bir çocuk olduğunu dile getirir. Bunun üzerine Yusuf’a haksızlık yaptığını düşünen Veysel ve Murat özür dilemek için Yusuf’un çalıştığı sahafa giderler. Sahafta hiç beklenmedik bir olayla karşılaşırlar. Selim’in mahkeme gününün gelmesi ile çiftlikte heyecan başlar. Ev halkı Selim’in mahkemesine odaklanır. Selim özgürlüğüne kavuşabilecek mi?

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]