Elif Dizisi’nde Tuğçe’nin başı derde girer!

  Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu akşam, Hamit’in kötü adamların elinden kurtulmasına Elif ve çiftliktekiler çok sevinir. Bu mutlu aile tablosunu kıskanan Arzu, Tuğçe’yi de alıp gizlice kaçacakken Kenan’a yakalanır.

 

 

348. BÖLÜM

TUĞÇE’NİN BAŞI DERDE GİRER!

Arzu’nun evden gitmesinin ardından Tuğçe, Elif ve Melek’e kızgınlığından kimseyle konuşmaz. Duydukları karşısında çıldıran Koray, Pelin’i kaçırır. Korkudan ne yapacağını şaşıran Pelin, bir yolunu bularak Selim’den yardım ister. Ama sonra bunun bir tuzak olduğunu anlar ve aradığına pişman olur. Selim ise Pelin’i kurtarmak için çoktan yola çıkmıştır. Tuğçe, annesiyle babasını barıştırmanın kendince bir yolunu bulur ama bu durum hayatını tehlikeye sokacaktır.

 

 

347. BÖLÜM’de

 

Kızını görmek için çiftliğe gelen Arzu, Melek’in de orda olduğunu öğrenmesi ile çıldırır. Cezaevinden Melek sayesinde kurtulduğunu duyunca ise şok olur. Arzu, Tuğçe’nin anne özlemini fırsat bilerek çiftlikte kalmayı başarır. Pelin’in, Selim takıntısı bu kez başını derde sokar. Pelin’in, Selim’e duyduğu gerçek duygularını öğrenen Koray deliye döner. Arzu gelene kadar Elif’le çok iyi anlaşan Tuğçe, annesinin dolduruşuyla Elif ve Melek’e tavır alır. Feride’nin okul konusundaki heyecanı Murat’ı rahatsız eder. Gonca, yedikleri konusunda dikkatli olması için Funda’yı uyarırken Asuman, Funda’nın bebeğini Gonca’ya vereceğini duyar. Elif, annesini bulması için ona hep yardım eden Hamit’i, Mahmut’un elinden kurtarması konusunda annesi ve babasından yardım ister. Kenan ve Melek Hamit’i bulur ve çiftliğe getirir.

 

Başrollerinde Selin Sezgin, Volkan Çolpan ve ekranların en küçük oyuncularından Isabella Damla Güvenilir’in rol aldığı Elif, her kesimden izleyicinin kendisinden bir parça bulduğu içeriği ile yediden yetmişe herkesin gönlünü fethediyor. Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif’in yüreklere dokunan öyküsü ikinci sezonuyla hafta içi her gün 20.00’de Kanal 7’de…

 

 

 

Künye:

Yönetmenler: Fulya Yavuzoğlu, Oğuz Ayaz

Müzik: Korhan Nart

Senaryo: Rüya İstanbul

Görüntü Yönetmeni: Emre Yılmaz, Hüseyin Türkdönmez

Uygulayıcı Yapımcı: Gökhan Şahin

 

Oyuncular: Isabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Emre Kıvılcım, Volkan Çolpan, Cemre Melis Çınar, Hasan Ballıktaş, Gülçin Tunçok, Zeynep Öğren, Batuhan Soncul, Umut Ölçer,  Dilara Yüzer, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Derya Şen, Ayşegül Yalçıner, Kıvılcım Kaya, Ayşe Baçkır, Kerem Akdeniz, Gürhan Gülbahar, Hakan Bozyiğit, Beril Ada Yeşil, Aysun Güven  Yapım: Green Yapım

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]