Elif dizisinde beklenen gelişme…Elif sonunda annesine kavuşuyor

Başrollerinde Selin Sezgin, Volkan Çolpan ve ekranların en küçük oyuncularından Isabella Damla Güvenilir’in rol aldığı Elif dizisinde heyecan giderek tırmanıyor.

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te 6 Mayıs Cuma akşamı, Veysel aylardır annesine hasret olan Melek’i çiftliğe götürür. Elif, sevinçten yerinde duramazken birden Necdet’in adamları arabayı durdurur ve Veysel’e saldırılar. Fırsattan istifade eden Elif, ormana doğru koşar.

ELİF’İN 341. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Necdet’in adamları boğuşma esnasında Veysel’i vurur. Silah sesini duyan çiftliktekiler oraya koşarlar. Veysel ise Elif’in annesi ile hep buluştuğu ağacın altına gittiğini söyler. Herkes ormanda Elif’i aramaya başlar. Melek ve Kenan ağacın altına gider ve sonunda hasret biter. Aylardır aradığı yavrusuna kavuşan Melek, sevinçten deliye döner. Elif’in bulunmasıyla evde bayram havası eser. Arzu’nun ceza almaması için akli dengesi yerinde olmadığına dair rapor alma derdine düşen Necdet, Arzu’nun hapse girmesine engel olamaz. Müştemilattaki odasında mahsur kalan Asuman ise yana yakıla Necdet’ten yardım etmesini bekler. Elif’i ailesine kavuşturan Veysel ise hastanede yaşam savaşı verir. Elif, annesi ve babası ile Veysel’i ziyarete gider.

ELİF’İN 340. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Elif’in 5 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanan 340. bölümünde Cemal ne yapıp edip Elif’i çiftliğin önünden tekrar kaçırmayı başarmıştı. Cemal,  Elif’i Veysel’e emanet eder ve polise izini kaybettirmeyi başarmıştı.

Cemal, kimsenin Veysel’den şüphelenmeyeceğini düşünür ve Elif’i Veysel’in evine bırakır. Ancak Elif’in Veysel’i tanıdığından habersizdir. Melek çiftlikte olanları duyunca çok üzülür. Melek, Elif’in Arzu yüzünden evine gelemediğini öğrenir. Tüm bunlar olurken Arzu evin bodrumunda saklanmaya devam eder. Ancak Gonca, Arzu’yu ihbar eder. Veysel’in ise amacı farklıdır. Elif’i annesi ve babasına teslim ederse Tülay’ın onu affedeceğini düşünür. Polis her yerde Cemal’i ararken Veysel de Elif’i çiftliğe götürme telaşına düşer. Necdet’in adamları Veysel ve Elif’in izini bulur. Tülay’la barışmak uğruna her şeyi göze alan Veysel, Elif’i ailesine teslim etmeyi başarabilecek mi?

Elif dizisi, hafta içi her gün 20.00’de Kanal 7’de ekrana geliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]