Elif Dizisi: Zeynep ve Selim’i kim takip ediyor?

KENAN, MELEK’E OLAN AŞKINI İTİRAF EDİYOR

 
   Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te 24 Mayıs Salı akşamı, Erkut, Necdet’in Gonca hakkındaki sorularına cevap verirken ona yalan söyler. Elif gördüğü rüyanın ardından okula gitmek konusundaki isteksiz tavırlarından vazgeçer. Kenan ise tüm cesaretini toplayarak Melek’e samimi bir itirafta bulunur.

  Başrollerinde Selin Sezgin, Volkan Çolpan ve ekranların en küçük oyuncularından Isabella Damla Güvenilir’in rol aldığı Elif, her kesimden izleyicinin kendisinden bir parça bulduğu içeriği ile yediden yetmişe herkesin gönlünü fethediyor. Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif’in yüreklere dokunan öyküsü ikinci sezonuyla hafta içi her gün 20.00’de Kanal 7’de…

 

 

353. BÖLÜM

Koray’ın Zeynep ve Selim’in peşini bırakmaya niyeti yoktur. Asuman’ın yanında kalacağını öğrenince büyük bir şaşkınlık geçiren Arzu, Erkut’a kızar. Okula gitmek istemeyen Elif, gece gördüğü rüyanın ardından okula gitmemek ile ilgili fikrini değiştirir. Görüş gününde Necdet’in yanına giden Erkut, ona Serdar ve Gonca arasında olanlar konusunda yalan söyler. Diğer yandan Kenan, Melek’e bir sürpriz yapar ve ona âşık olduğunu söyler. Melek, ona ne yanıt verecek?

 

 

352. BÖLÜM’DE

Eve gelen polislerden kaçmayı başaramayan Necdet yakayı ele verir. Elif’in yeniden okula başlayacak olması başta Melek olmak üzere herkesi çok sevindirir. Necdet kendisine boşanma davası açmadan onun tüm malvarlığını üzerine geçirmeye çalışan Gonca, Arzu’nun tehditlerine kulak asmaz. Diğer yandan Erkut, Asuman konusunda Gonca’ya yalan söylemiştir. Maddi durumu kötüye giden Arzu, Erkut’tan yardım istemeye karar verir. Zeynep ve Selim kendilerini takip eden kişinin kim olduğunu öğrenebilecek mi?

Künye:

Yönetmenler: Fulya Yavuzoğlu, Oğuz Ayaz

Müzik: Korhan Nart

Senaryo: Rüya İstanbul

Görüntü Yönetmeni: Emre Yılmaz, Hüseyin Türkdönmez

Uygulayıcı Yapımcı: Gökhan Şahin

Oyuncular: Isabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Emre Kıvılcım, Volkan Çolpan, Cemre Melis Çınar, Hasan Ballıktaş, Gülçin Tunçok, Zeynep Öğren, Batuhan Soncul, Umut Ölçer,  Dilara Yüzer, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Derya Şen, Ayşegül Yalçıner, Kıvılcım Kaya, Ayşe Baçkır, Kerem Akdeniz, Gürhan Gülbahar, Hakan Bozyiğit, Beril Ada Yeşil, Aysun Güven  Yapım: Green Yapım

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]