Eleştirilerin hedefi olan Aleyna Tilki canlı yayında kendisini savundu

16 yaşında içkili mekanda şarkı söylemesiyle gündeme gelen ve eleştirilerin odağında olan Aleyna Tilki, Kanal D’de yayınlanan Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı’nın sunduğu Reknli Sayfalar adlı magazin programında eleştirilere cevap verdi.Ağır eleştiriler aldığını  ifade eden Aleyna Tilki, kendisini savundu. Tilki, psikoloji düşünülerek yapılan haberlerden neden rahatsızlık duyduğunu anlattı.

ALEYNA TİLKİ MEDYAYA SİTEM ETTİ

Hakkındaki haberlerde kullanılan üslubu eleştiren Aleyna Tilki” madem 16 yaşındayım, madem psikolojim çok önemli o zaman haberlerde kullanılan dil yaşıma uygun olmalıydı” diyerek medyaya serzenişte bulundu.

Çıktığı sahnelerin bazılarında alkol alındığını bazılarında ise alınmadığını söyleyen Tilki, sahne aldığı zamanlarda anne ve babasının yanında olduğunu hatırlattı. Genç şarkıcı sadece turizm belgeli mekanlarda çıkıyoruz diyerek kendisini savunmaya çalıştı.

GESİ BAĞLARI’NI CANLI SÖYLEDİ

“Sahne tozu denilen birşey var. Her sahnemde bunu hissediyorum, yeni şeyler öğreniyorum. Bu nedenle sahneme sınır konulmasını istemiyorum” diyen Aleyna Tilki, programda Gesi Bağları adlı türküyü canlı olarak söyledi.

Böylece izleyici uzun süre magazin haberlerinde boy gösteren Aleyna Tilki’nin canlı sesini dinleme imkanı bulmuş oldu. Son zamanlarda medyada merak konusu haline gelen Aleyna Tilki, açıklamalarıyla kendisi hakkında merak edilen konulara cevap vermiş oldu.

İşte eleştirilerin hedefindeki Aleyne Tilki’nin açıklamaları:

İşte Aleyna Tilki’nin Gesi Bağları adlı türküyü seslendirdiği o anlar:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]