Elçin Sangu’nun menajerine sosyal medyada büyük tepki!

Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu bulmasına ama gece ilginç bir tartışmayı da beraberinde getirdi. Kiralık Aşk dizisinin başrol oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Arduç’un “en yakışan çift” seçildiği ödül gecesinde Elçin Sangu’nun menajerliğini yapan Başay Okay ile sosyal medya kullanıcıları arasında küfürlü tartışma yaşandı.

Özellikle menajer Başay Okay’ın son derece itici ve küfürlü üslubu büyük bir şoka neden oldu. Şimşekleri üzerine çeken Okay, bazı tivitlerini silmek ve de “kamuoyuna” başlığı ile özür mesajı yayınlamak zorunda kaldı.

Başay Okay sosyal medya hesabından paylaştığı özür yazısında ” Küfür etmek hoş bir davranış değil. 18 yaşından küçük birilerine hakaret ettiysem özür dilerim…” ifadesini kullandı.

basay-okay-aciklama

18 yaş altı gençlerden kendisini takip etmemelerini isteyen Okay, bunun nedeni olarak da kendi alanında özgür kalmak istemesini gösterdi.

Başay Okay ve sosyal medya Twitter kullanıcıları arasında çıkan tartışmanın Altın Kelebek ödül gecesinde patlak verdiği haber veriliyor.  Kiralık Aşk dizisinin başrol oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Arduç gecede “en yakışan çift” seçilmişlerdi. Elçin Sangu’nun geceden erken ayrılması ve partnerini yalnız bırakmasının tartışmanın fitilini ateşlediği tahmin ediliyor.

Elçin Sangu’nun bazı kullanıcılar tarafından eleştirilmesine tepki koyan menajer Başay Okay’ın kontrolsüz ve küfürlü paylaşımları herşeyin bir anda kontrolden çıkmasına neden oldu. Okay küfür içeren paylaşımlarından dolayı kıyasıya eleştirildi. Tepkilerin bir anda adeta çığ gibi büyümesinden dolayı Başay Okay’ın özür dileyerek tepkilerin önünü almak istediği ama özrünün genelde kabul görmediği bildiriliyor.

MEDYABEY

 

 

 

 

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Sevgi Hildebrandt 23:49

Bu ne biçim özür dilemekse sadece çocuklara küfür etmediniz… Ahlakınız yerin dibinde

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]