Elçin Sangu’dan gecikmiş teşekkür

Kiralık Aşk’ın başrol oyuncusu Elçin Sangu’nun hayranları ünlü oyuncuya anlamlı bir doğum günü hediyesi vermek için kolları sıvadı. İnternette örgütlenen Elçin Sangu fanları, “Elçin Sangu Doğum Günü Bağış Etkinliği” düzenleyerek yardıma muhtaç çocukların desteklendiği Koruncuk Vakfı’na bağış topladılar.

Bağış toplamak için açılan sitede yapılan açıklamada”Gülmek herkesi güzelleştirir ama çocukların gülümsemesi dünyayı değiştirir çocuklar gülümsemesi için hep beraber el ele” ibaresi dikkat çekiyor.

BAĞIŞ 10 AĞUSTOSA KADAR DEVAM ETTİ

Bağış için oluşturulan sitede ” Elçin Sangu`nun doğum günü sebebiyle sevenleri tarafından açılmış bağış etkinliğidir….Siz de bağış organizasyonuna katılmak doğum gününde Elçin Sangu’yla birlikte çocuklarımızın gülümsemesine yardımcı olmak istiyorsanız bu etkinliğe katkıda buluna bilirsiniz Bağış 10.08.2016 tarihine kadar geçerlidir…” bilgisi yer alıyordu.

“UMUTLA DOLDU İÇİM”

Elçin Sangu, kendisinin doğum gününü vesile ederek bağış toplayan hayranlarına sosyal medya hesabından teşekkür etti. “Geç kalmış küçük bir teşekkür” başlıklı mesajında Elçin Sangu, anlamlı bir etkinliğe imza atan hayranları için duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Sangu, mesajında; ” Ne zamandır yapmak istediğim ama koşturmacanın içinde sürekli erteleyip yapamadığım şeyi yapmak istiyorum bugün….Benim adıma bana hediye vermek amacıyla korunmaya muhtaç çocuklar için bağış etkinliği başlatacak kadar sevgi dolu ve vicdan sahibi insanların olduğu gördüğüm için inanılmaz mutlu oldum ve umutla doldu içim.” diye yazdı.

KORUNCUK VAKFI NEDİR?

Koruncuk, (Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar) Vakfı; ailesi olmayan, terk edilmiş, ihmal veya istismara uğramış, kötü alışkanlıklara karşı savunmasız bırakılmış çocuk ve gençleri, şefkat ve sevgi anlayışının hakim olduğu sağlıklı bir ortamda, oyun, sosyal aktivite, çağdaş eğitim gibi yaşamsal olanaklar ile topluma faydalı bireyler haline getirmeyi amaçlıyor.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]