Elçin Sangu’dan Altın Kelebek’e tepki!

Geçen hafta pazar günü gerçekleştirilen Altın Kelebek ödül gecesinde ‘En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu’ ödülüne layık görülen Elçin Sangu o gece yaşadığı bir olayı sitemli bir dille İnstagram’da anlattı.

Altın Kelebek ödül töreninde ‘En İyi Dizi’ kategorisinde ödül alan Diriliş Ertuğrul ekibinin yaşanan olaylardan sonra ödülü iade etmesinin ardından Elçin Sangu da İnstagram’dan o geceyle ilgili yaşadığı bir olayı anlattı.

elcin-sangu

Kiralık Aşk dizisinde Defne karakteriyle dikkat çeken oyuncu ‘En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu’ ödülüne layık görüldü. Sangu ismi söylenmeden ödülünü almak için sahneye çıktığında usta oyuncu Cüneyt Arkın’ın konuşma yapıyordu. Konuşmasına devam eden Arkın, daha sonra Sangu’ya dönerek, ‘Evet canım ne söyleyeceksin’ diye sordu.

İNSTAGRAM’DAN TEPKİ GÖSTERDİ

Yaşananların ardından toparlanm toparlamaya çalışan Elçin Sangu konuşmasına izleyicilerden özür dileyerek başladı. Elçin Sangu olayla ilgili memnuniyetsizliğini Instagram hesabından dile getirdi. Sangu, paylaşımını yoruma kapatarak olanların kendi şaşkınlığından değil, organizasyondaki eksikliklerden kaynaklandığını gösterdi.

elcin

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]