Elçin Sangu ve Kerem Bursin’in dizisi Yaşamayanlar’ın ilk fragmanında dikkat çeken detaylar

Blu TV, sürpriz bir dizi projesine başlangıç yapmak için gün sayıyor. Başrollerinde Elçin Sangu, Kerem Bursin, Birkan Sokullu, Selma Ergeç gibi iddialı oyuncuların rol alacağı Türkiye’nin ilk vampir dizisi Yaşamayanlar’ın ilk fragmanı yayınlandı. Farklı konseptle izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan dizi farklı senaryosu nedeniyle şimdiden büyük merak uyandırmaya başladı. Kerem Bursin ve Elçin Sangu’nun çok sayıdaki hayranı da dizianin ilk bölümünü heyecanla bekliyor.

FRAGMAN DİKKAT ÇEKTİ

Yaşamayanlar’ın merakla beklenen ilk fragmanı oldukça ilgi uyandırdı. Türkiye, ilk yerli vampir dizisi Yaşamayanlar ile tanışmak için gün sayıyor. Yönetmenliğini Alphan Eşeli’nin üstlendiği dizinin senaristliği tecrübeli kalem Pınar Bulut’a emanet edildi. 5 Nisan’da yayınlanan ilk fragmana diziyi merakla bekleyenler büyük ilgi gösterdi. Yaşamayanlar’ın ilk fragmanı sadece YouTube’da 724 bin görüntülenme sayısına ulaştı.

Dizide özellikle Elçin Sangu ve Kerem Bursin’in canlandıracakları karakterler ve de dizinin hikayesi oldukça merak ediliyor. İki oyuncu da ilk defa korku dizisinde performans ortaya koyacaklar.

YAŞAMAYANLAR 10 BÖLÜM YAYINLANACAK

İlk fragman, gece sahneleri ve kimi sahneleriyle izleyenlerden geçer not aldı. Dizinin Puhu TV’de yayınlanan Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç ve Ozan Güven’in başrollerde olduğu Fi dizisinin izlenme rakamlarına ulaşıp ulaşmayacağı merak ediliyor.

8 yada 10 bölüm olarak düşünülen projenin vampir hikayesi olacağı bekleniyor. Projenin cast çalışmaları devam ettiğinden dizi henüz yapım aşamasında ve tamamlanmadı. Dizinin yayın tarihi ise henüz netleşmedi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]