Magazin

Elçin Sangu ortalığı boşuna ayağa kaldırmış

Elçin Sangu, sosyal medya hesabından seçmen listesinde adının olmamasından dolayı veryansın edince cevap Nüfus Müdürlüğünden geldi.

Ünlü oyuncu Elçin Sangu, sosyal medya hesabından seçmen listesinde adının olmamasından dolayı veryansın etmişti. Adının seçmen listesinden silindiği gerekçesiyle “Herkes adreslerini kontrol etsin” paylaşımını yapan Sangu’ya Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü yanıt verdi.

Ekrem İmamoğlu’na verdiği destekle gündeme gelen Elçin Sangu, dün twitter hesabından”Herkes adreslerini kontrol etsin mesela şuan geçen seçimde aynı adreste olmama rağmen bugün yaptığım kontrol sonucu adresimde yokum” uyarısını yapmıştı.

ADRESİNİ ELEKTRONİK İMZAYLA KENDİSİ DEĞİŞTİRMİŞ

Sangu’ya Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü yanıt gecikmedi. Nüfus müdürlüğü yaptığı kontrollerde Elçin Sangu’nun adresini elektronik imzasıyla bizzat kendisinin değiştirdiğini ortaya koydu.

Nüfus Müdürlüğünün açıklamasından sonra Sangu’nun “1 yıl önce taşınmış olduğum evin iskan alımı geç olduğu için adres değişikliği muhasebecim tarafından 29 Mart ta yapılmış. Seçmen listeleri daha önce askıya alınmış.Bu yüzden bir hata olmuş.Bu hassasiyetinizi seçim kararlarında da gösterseydiniz herşey çok güzel olurdu.” açıklaması dikkat çekti.

Nüfus Müdürlüğünün Sangu’ya yaptığı açıklamayla ünlü oyuncunun ortalığı boşuna ayağa kaldırdığı anlaşılmış oldu.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün