Sinema

El Değmemiş Aşk filminin fragmanı ve afişi hazır

BKM’nin yapımcılığında çekilen “El Değmemiş Aşk” filminin vizyon tarihi belli oldu. Emre Karayel, Ceren Moray ve Begüm Kütük Yaşaroğlu’nun başrolleri paylaştığı kahkaha garantisi vaat eden filmin fragmanı ve afişi hazır hale geldi. Bir çocukluk aşkı macerasını eğlenceli bir hikaye ile 9 Eylül’de beyazperdeye taşıyacak olan filmin yönetmen koltuğunda hayatını kaybeden Ali Kırca’nın oğlu Umut Kırca oturuyor.

EL DEĞMEMİŞ AŞK’IN VİZYON TARİHİ 9 EYLÜL

Filmin kadrosunda Emre Karayel, Ceren Moray ve Begüm Kütük’ün yanı sıra Ümit Erdim, Cem Kılıç, Ececan Gümeci, Haldun Boysan, Ferdi Akarnur, Mine Teber, Güneş Hayat, Gülsüm Alkan rol alıyor.

EL DEĞMEMİŞL AŞK’IN KONUSU

Fanatiği olduğu takıma ve Duygu’ya aşık olan Zafer, bir türlü büyümeyen adamlardan biridir. Bir gün babasının zoruyla kendini istemediği bir evlilikte bulur. Birbirinden komik şekillerde bu evlilikten kurtulmaya çalışan Zafer’in planları beklediği gibi gitmez. Zafer, son düdük çalmadan gerçek aşkın ne olduğunu anlayabilecek midir?

AŞKI AİLEYİ DOSTLUĞU ANLATIYOR

Kahkaha dolu bir seyir vaat eden El Değmemiş Aşk filmi, iki aşk arasında kalan Zafer’in eğlenceli hikayesinde aşkı, dostluğu, aileyi anlatıyor.

El Değmemiş Aşk filmi yeni sezonda vizyona girecek olan ilk yerli filmi özelliğini de taşıyor.

Fox TV’nin sevilen dizisi O Hayat Benim’in dikkat çeken karakteri “Efsun” u canlandıran Ceren Moray’ın filmde bambaşka bir rolde izleyici karşısına çıkacağı konuşuluyor.

eda_afis

İşte, El Değmemiş Aşk’ın yayınlanan ilginç fragmanı:

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün