Ekşi Sözlükçüler Okan Bayülgen’i teselli yarışına girdi

Okan Bayülgen’in Kanal D’de başlaması beklenen programının iptal edildiği haberi bugünün flaş haberlerinden biriydi. Konu ile ilgili sosyal medya kullanıcılarının yanında sözlük platformlarında konuyla ilgili laf etmeyen yazar neredeyse kalmadı. Genel olarak ünlü şovmen, malum tavrından dolayı ağır eleştirilere maruz kaldı. Okan Bayülgen’e en büyük destek ve belki de tek destek Ekşi Sözlük’ten geldi.

Ekşi Sözlük yazarları adeta söz birliği etmişçesine Okan Bayülgen’e adeta kol kanat gerdi. İronik paylaşımlarla Türkiye’deki siyasi ortamın özgür olmadığına atıf yapmaya çalışan yazarların Okan Bayülgen’in neredeyse tüm Türkiye’yi irite eden, haksız ve anlamsız alaycı tavrına tek bir kelime etmemeleri dikkatlerden kaçmadı.

Çoğunlukla Ekşi Sözlük yazarları verdikleri mesajlarla son zamanlarda sıkıntılı günler yaşayan ünlü şovmeni adeta teselli yarışına girdiler.

Kimi yazarların Kanal D yönetimine programın iptal edilmesi nedeniyle tepkili oldukları görüldü.

Ünlü şovmen ile ilgili destek içeren paylaşımlar, programlarında kimi kez Ekşi Sözlük’e atıfta bulunan Okan Bayülgen’e Sözlük’ün bir vefası olarak değerlendirildi.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]