Televizyon

EKRANLAR YAZ YARIŞMALARINA HAZIRLANIYOR

annemler seni cok sevecek

Sina Koloğlu, Cadde ekindeki köşesinde yazın başlayacak olan yeni yarışmaları yazdı…

BU YAZIN MODASI: SAHTE iLiŞKiLERiN KOMiK YARIŞMALARI!

Yakında iki yarışma başlayacak. Ortak noktaları ailelerle gelin, damat ve sevgili adaylarının birbirlerini tanımaması… Birinde aileler gerçek; damat ve gelin adayı ‘sahte’, diğerinde sevgili adayı gerçek; aile sahte!

ATV’nin ‘Annemler Seni Çok Sevecek’ programında, yapım ekibiyle anlaşan kadın veya erkek, evine gidip, “Anne-baba ben aşık oldum ve ciddi düşünüyorum. Sevgilim, bu akşam sizinle tanışmak için bizi yemeğe davet etti” diyecek. Olaydan habersiz ebeveynler, içine kameralar kurulmuş lüks bir villaya gidecek. Karşılarına çok ünlü bir damat ya da gelin adayı çıkacak.

Daha bu yarışmanın haberinin mürekkebi kurumadan baktık, benzer bir yarışma da Kanal D’den geliyor; ‘Şebeke’. Bir kadın ya da bir erkek, yeni sevgilisini ailesiyle ilk defa tanıştırmaya götürüyor. Kendisine tuzak kurulduğundan habersiz olan taraf, ilk karşılaşmayı mümkün olduğunca rahatsız hale getirecek ailenin bulunduğu ve içinde 32 gizli kameranın kayıt yaptığı bir eve gidecek. Aile aslında profesyonel oyunculardan kurulu. Yani ATV’nin programının tersi, aile burada kurmaca. Bir nevi ‘Şanslı Masa’nın eve taşınmış hali.

İki yarışma da yazlık işler. İşlerin ortak noktası oyuncu ya da oyunun kurbanı olarak ailelerin seçilmiş olması. Bol bol güleriz artık!

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün