Ekranlar fitleşecek, 3 büyük oyuncu sporcu oluyor…

Ekranlarda spor frıtnası esmeye başlıyor… Köy-kent temalı filmlerden, aşk ve aldatmalardan bıkanlar için 3 yeni alternatif 3 büyük oyuncuyla izleyici karşısında olmaya hazırlanıyor. İçinde spor olan diziler ekrandaki klişelerden biraz olsun bizleri uzaklaştarabilecek mi bilmiyoruz ama iddialı isimlerin oynayacakları rolleri kısaca sizlere anlatmaya çalışalım..

Ekranın sevilen yüzü Erdal Beşikçioğlu “Adı Efsane” ile bir basketbolcu koçu olarak; Tolgahan Sayışman “Şampiyon”da bir boksör olarak; Gürkan Uygun “Bu Şehir Senin Arkandan Gelecek”de bir dövüşçü olarak karşımıza çıkacak.

erdal-besikcioglu-390

Adı Efsane’de Erdal Beşikçioğlu “Beyaz Gölge” olacak mı?

TRT’de yayınlandığı 80’li yıllarda adeta fenomenlenmiş bir basketbol koçunun yer aldığı Beyaz Gölge’yi bilenler bilir. Erdal Beşikçioğlu da 2010’lı yılların Beyaz Gölgesi olabilecek mi? 2000’li yılların başında Tarık Akan da yine TRT’de yer alan “Koçum Benim” adlı dizide bir basket koçunu canlandırmıştı.

Kanal D işte geçmiş zamanlarda derin iz bırakan bu koçluk olgusunu yepyeni bir diziyle ekrana getirmeye hazırlanıyor. Türk halkının gönlünde oynadığı Behzat Ç. karakteri ile unutulmaz iz bırakan Erdal Beşikçioğlu’nun da rol alacağı “Adı Efsane” dizisi ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi sizler için araştırdık. Adı Efsane dizisinde kimler yer alacak, Adı Efsane dizisinin konusu nedir, Adı Efsane dizisi ne zaman başlayacak? Ayrıntılar M.bey farkıyla sizlerle…

Kanal D televizyon dünyasında dizi rekabetine bomba gibi bir diziyle daha devam etmek istiyor… D Productions yapımcılığında yayınlanacak olan Adı Efsane dizisinde kimler yok ki… Yeni dizinin başrolünde yer alacak isim Türk halkının çok yakından tanıdığı ve sevdiği Erdal Beşikçioğlu. Beşikçioğlu’na, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer eşlik edecek.

Yönetmenliğini Devrim Yalçın’ın yapacağı senaryosunu Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu ve Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı Adı Efsane’de her şeyini kaybetmiş bir babanın kızlarını kazanmak için verdiği mücadele ekrana yansıtılacak.

Yeni dizi Adı Efsane’de her rolün adamı Erdal Beşikçioğlu karısı ölmüş, iki kızının velayeti de eski eşinin ailesinde kalmış bir spor hocasını (bir basketbol koçu) oynuyor. Rojda Demirer, Beşikçioğlu’nun eski baldızını oyanrken onun ölen eşinin kardeşi yani Beşikçioğlu’nun baldızı rolünde. Gökçe Bahadır dizide bir öğretmen karakteri ile karşımıza çıkıyor.

Önemli bir not, spora özel hayatında yer veren Beşikçioğlu rolüne tam adapte olmak için özel antrenörle çalışıyormuş.. Dizinin çekimleri ise önümüzdeki hafta başlayacak.

41_d

Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman, Rocky’i aratmayacak

Sanırız genç kızların nefesini kesecek bir haber. Özellikle Survivor Atakan’dan sonra boks yeniden gündeme gelen bir spor olmuştu ülkemizde. Yine 80’li yılların efsane Rocky’sini de anmamak hata olur. Ama hem yakışıklı hem de boksör olunca ve bu durum bir de sağlam senaryo ile oyuncu kadrosuyla birleştiriliince “Şampiyon” dizisi daha gelmeden seslerini duyurmaya başladı bile..

Star TV’de yayınlanacağı tahmin edilen Şampiyon dizisini ünlü yönetmen Cevdet Mercan yönetecek. Şampiyon isimli dizinin başrollerinde Tolga Sayışman ve Özge Özpirinçci yer alacak. BKM Film tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin konusu ise şu şekilde; “Eşinden boşanmış, bir oğlu olan eski bir boksör yeniden ringlere dönmek zorunda kalır. 5 yaşında küçük bir kız çocuğu olan şampiyon boksör finalde boksu bırakacak mı sorusu dizide cevabını arayacak. Evlendikten sonra boks hayatında sorunlar yaşayan şampiyon boksör, sağlığının ve mutluluğunun gittiğini gördüğünde boksu bırakmak isteyecek; ancak bu düşündüğü kadar kolay olmayacaktır elbette.

19012641

Memati, Gürkan Uygun, sokak dövüşçüsü oldu

Her ne rolü oynarsa oynasın biz onu en çok Memati ile hatırlıyor olacağız. Başarılı oyuncu Gürkan Uygun bu kez e bir sokak dövüşçüsü oluyor. Gelen ilk bilgilere göre; Ay Yapım tarafından yapılacak “Bu Şehir Arkandan Gelecek” dizisinin yeni sezonda Atv’de ekranlarında olması planlanıyor. Gürkan Uygun ve Kerem Bursin’in rolleri paylaştığı iddialı dizinin yönetmeni yine ünlü dizi Poyraz Karayel’in de yönetmen koltuğunda oturan Çağrı Vila Losturalı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde, Ali daha 4 yaşındayken babası bildiği Metin tarafından annesi silah ile öldürülmüş ve Ali gördüğü bu anı hiçbir zaman unutmamıştır. Annesi ölmeden önce oğlunu bir kayığa saklamış ve onunda ölmesine engel olmuştur. Bir yük gemisinin aşçısı Rauf Ali’yi bulmuş ve onu aynı gemiyle başka ülkelere yanında götürerek büyütmüştür. Ali şimdi 24 yaşında 5 dil bilen, gemicilik eğitimi almış, profesyonel olarak dövüşen biri haline gelmiştir. Sıra ise şimdi annesinin intikamını almaya gelmiştir.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]