Ekmek Teknesi tekrar bölümleriyle hangi kanalda yayınlanacak?

Başrollerinde Savaş Dinçel, Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Şermin Hürmeriç ve Peker Açıkalın gibi usta isimlerin yer aldığı yayınlandığında büyük ses getiren popüler televizyon dizisi Ekmek Teknesi, tekrar bölümleriyle 15 Haziran Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 15.45’te 360 ekranlarında sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Nusret Baba, Heredot Cevdet gibi unutulmaz karakterleri ile hafızalara kazınan, ekranların izlenme rekorları kıran mahalle dizisi Ekmek Teknesi yaz boyunca 360 izleyicilerini neşelendirecek.

Ekmek Teknesi’nin yapımcılığını Osman Sınav ve Raci Şaşmaz, yönetmenliğini ise Hasan Kaçan ve Metin Günay yapmıştı. Dizi Show TV ve ATV kanallarında ekrana gelmişti.

Ekmek Teknesi’nin konusu:

Fırıncı Nusret Efendi’nin beş kızı vardır. Eşi ve beş kızıyla mutlu, mesut bir hayat sürmektedirler. Nusret Efendi yıllardır eşi Ayhan Hanım’la beraber mahallenin anası babası gibidir… Mahallede herkes Nusret Efendi’nin söylediklerine itimat eder ve ona büyük saygı duymaktadır… Mahallenin eşrafı birbirinden ilginç, birbirinden özgün insanlardan oluşmaktadır… Her birinin ayrı komik öyküsü, hayatları olsa da hepsinin en önemli özelliği birlikte yaşamaktan aldıkları keyiftir…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]