EKİPLER MAAŞLARINI ALAMIYOR İDDİASINA AY YAPIMDAN AÇIKLAMA GELDİ

Bir internet sitesinde  Kurt Seyit ve Şura’nın prodüksiyon maliyetinin yüksek oluşundan dolayı Medcezir, Karadayıu ve Kara Para Aşk dizilerinin ekiplerinin maaşlarını alamadıklarına dair çıkan haberlere sözkonusu dizilerin yapım şirketi AY Yapım’dan açıklama geldi.

İddianın net bir dille yalanlanlandığı açıklama şöyle:

” Bugün bir mecrada bir dizimizin prodüksiyonu nedeniyle diğer dizilerimizin ‘maaşlarında’ problem olduğuna dair çıkan ‘yanlış’ haberin gerçeği yansıtmadığını belirtmek isteriz.

Söz konusu mecrada daha önce de bolca yanlış haber çıkmış -hatta Kasım ayında Rusya’ya henüz gitmemiş olan ekibimizin geri döndüğüne dair haber bile yapılmıştı – bunların her biri için düzeltme yapacak zamanımız olmamıştı.

Sektörde ödemeler haftalıktır ve çok şükür şirketimizin böyle bir derdi yoktur. Bu açıklama yüzünden aynı mecrada bundan sonra çıkabilecek yanlış haberlere cevap vermeyeceğimizi şimdiden belirtmek; bir ticari şirket için son derece olağan olabilecek bu tip sıkıntılardan biriyle bir gün karşılaşırsak, bundan öncelikle söz konusu mecranın haberdar edileceğini de ayrıca eklemek isteriz.”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]