Ekim ayı burç yorumunuz neler söylüyor? Ünlü astrolog FİLİZ ÖZKOL yazdı

AYIN BURCU TERAZİ (24 Eylül-23 Ekim)

GENEL ÖZELLİKLERİ
Herhangi bir konuda karar vermeden önce bütün şartları dengeye getirmeye çalışırlar. Olaylardaki etkenlerin olması gereken oranlarını sanki tartarlar. Bu yüzden onları tanımlayan sözcük ‘Tartarım’dır. Teraziler güçlü bir adalet duygusuna sahiptirler. Abartılı bir hareketleri yoktur. Fakat yakın dostlarının vefasızlıkları onları çok etkiler. Nazik ve yumuşak sözlerle insanlarla iletişim kurarlar. Fakat, istemedikleri bir konuda ısrar edilirse sabır ve kibarlılıklarını yitirebilirler. Çevresinde olup, bitenler için çok meraklı insanlardır. Başkalarının yaşantısına girmeye bayılırlar. Çok istedikleri güzel şeylere başka arkadaşları sahip olduğu zaman kıskançlık duyguları ortaya çıkar, hatta ayni şeylere sahip olmak için hileli yollara başvurabilir. Kendilerini geliştirmiş Teraziler ise, çıkarları için ilkelerinden taviz vermezler. Yalnızlığı sevmezler. Her zaman güzel, dengeli ve uyumlu bir dünya ararlar. Kötü gerçeklerle karşı karşıya kalınca, kaçış yolları ararlar.

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ
Terazi burçlarının fiziksel yapıları çok güçlüdür. Zodyak’ın en güzel kişileri diyebiliriz. Uzun boylu, ince vücutlu, düz kahverengi saçlı, yuvarlak yüzlü, düz kahverengi saçlı, beyaz tenli ve koyu renk gözlüdürler.Teraziler yapılı, fakat çok çabuk hastalanan kişilerdir. Sağlıklı görünüşlerine karşın, soğuk algınlıklarına çok çabuk yakalanırlar. Teraziler böbrekleri, bel bölgesini, omurga ve sırtı simgeler. Ayrıca Venüs etkisinde oldukları için, troidler düzensiz çalışabilir. Kilo problemi olan Terazilerin, ara sıra hormon testleri yaptırmaları gerekebilir. İleri yaşlarda romatizma menşeli rahatsızlıklara aday kişilerdir. Güzel yüzleri zaman geçtikçe çok şey kaybedebilir. Terazilerin, herkesten daha çok kendilerine özen göstermeleri gerekiyor. Terazilerin çoğu bu konuda duyarlı olurlar ve kendilerine özen gösteren insanlar en çok bu burçtan çıkar

ERKEKLERİ
Bu adamdan pek çok öğüt alacaksınız. Sorunlarınızı büyük bir zevkle dinleyecek ve size yardımcı olmak için tüm olanaklarını kullanacaktır. Sizi o eşsiz mantık gücünün etkisi altına alacaktır. .İkna kabiliyeti çok yüksektir. Onunla birlikteyken, eski hayal kırıklıklarınızı unutacaksınız. Size gülümsediği anda, tüm dünyanın ayaklarınızın altında olduğunu hissedecek ve, sanki içinizden bir şeyler kopacak ve onun mıknatıs kişiliği altında kendinizi çok farklı dünyalar içinde bulacaksınız. Fakat Venüs’ün erkekle, aşkınızın sonsuza kadar süreceğine inanacak kadar saf olmayın. O, sizi üzmeden ve kırmadan kaçmaya çalışabilir. Çünkü, ilişki kan kaybetmeden uzaklaşmak ve aşkını hep en güzel anılarıyla hatırlamak isterler. Bir terazi erkeği yüz yaşına gelse bile, karşı cinse ilgisini kaybetmeyeceği için, çevresi daima kalabalık ve kadınlarla çevrili olacaktır. Zodyakın aşk yapma sanatını çok iyi bilen bu erkeğin karşında hiçbir kadın ilgisiz kalamayacağı muhakkak. Fakat işin ilginç yönü, ayrıldığı sevgilileri ile dost ve arkadaş kalabilen, ender kişilerdir.

O, daima size saygılı davranacak ve hiçbir işinize burnunu sokmayacaktır. Sizin tüm sırlarınızı öğrenmek gibi bir merakı yoktur. Eğer siz, böyle bir şeye yeltenirseniz, oldukça şaşıracak ve güvenilmediği duygusuna kapılarak, size kırılacaktır. Terazi erkeği, aynı zamanda yaşamın iyi bir yargıcıdır. Onun inançlarına saygı göstermek zorundasınız. Çünkü, onlar için yalan son derece iğrenç ve berbat bir olaydır. Böyle bir duygu insan bedenini ve ruhunu kirleten bir şeydir. Anlaşılmadığı zaman, ruhunun derinliklerinde gizli bir acı yaşar. İncindiği zaman, nazikçe sizden uzaklaşır. İşte tüm bu özellikleri Terazi erkeğini farklı kılar.

Terazi erkeğinin sosyal çevresinde bol bol zeki ve akıllı insanla olacaktır. Para konusunda eli sıkı biri değildir. Dostlarını en iyi şekilde ağırlamasını bilir. Sanat ve entellektüellik taşıyan konular ilgisini çeker. Kalabalık ve kapalı yerlerden sıkılır. Nezih ve kaliteli ortamları tercih ederler. Ruhsal dengelerini korumak için gerçekten her şeyin uyum içinde olmasını isterler.

Eğer bir Terazi erkeğine aşık olursanız, hemen vakit kaybetmeden gidin ve teklifinizi ona yapın. Sizi gerçekten beğenmişse belki biraz naz yapacaktır. Fakat onu duygu kararsızlıklarından kurtarmış olursunuz.. Sizi gerçekten beğeniyorsa, oda bu teklifiniz karşısında rahatlayacaktır. Çünkü bu zarif adam, aşk konusunda ilk adımı atacak kadar cesur değildir.

KADINLARI
Terazi burcu kadınlarının çoğu, karşılarına en ufak bir fikir tartışması olanağı çıktığı zaman, keskin zekalarını göstereceklerdir. Teraziyle tartışmaya girmek istemezseniz, o kendi kendiyle tartışacaktır. Bir terazi kızı tek başına kavgayı başlatabilir ve büyük bir zevkle sürdürebilir ve yine kendisi sonuçlandırabilir. Ona göre her şey sonunda eşitlenir. O daima haklıdır ve sonunda son kararları o verecektir. Terazi kadını adil değilse, dünyada hiçbir şey eşit değildir. Onun çekiciliği ve dayanılmaz tebessümü diğer kadınlardan çok farklıdır. Açık ve berrak bir mantıkla sizi daima kendine inandıracaktır.O bir Venüs kızıdır. Hayatı güzel ve zevkli yaşamak, ve satın alabileceği tüm güzel şeyleri ister. Onların büyük paralara ihtiyaçları vardır. Lüksü, pahalı giysileri, parfümleri ve kendini güzel hissettirecek eşyalara sahip olmak isterler. Bir terazi kadını asla aşksız yaşayamaz. Gerek iş hayatında, gerek özel yaşamında daima romantik bir ilişkiye ihtiyaç duyar. Özellikle seveceği bir erkeğin özlemini çeker. Terazi kadının hakkını vermek zorundasınız. O zodyakın herkese nasip olmayacak özel bir dişisidir. Zaman zaman, dengelerini kaybedebilir. Çünkü,duygusal dünyası daima karışıktır. Özlemlerini ve isteklerini karşılayamadığı zaman kaprisli yönleri ortaya çıkar. Aşk ormanlarının romantik gezilerine daima ihtiyaç duyarlar. Uygun partner buluncaya kadar, gönül kapılarını daima açık tutarlar.Yüzleri güzel duru ve sevecendir. Bakışları anlayış doludur. Gözlerinin içi güler. Orantılı bir vücuda sahip olmalarına karşın, hafif etine dolgun hatları yaşları ilerledikçe hantallaşabilir. Giyim konusunda çok zevklidirler, cezbedici ve cüretkar giyinmekle beraber, asla bayağı olmazlar. Gerçek bir diplomattır. Nerede ne yapacağını bilir. Nezaketi ve inceliği ona tüm kapıları açar. İşleri ne olursa olsun, asıl işleri yaşamı ve çevresini güzelleştirmektir. Hayatın hep güzel yanlarını görmek isterler. Evliliği dostça yapılan bir ortaklık olarak görürler. Yalnız kalmaktan hiç hoşlanmazlar. İnsan ilişkilerine çok önem verirler.

Koç
Sürpriz aşklara hazır olun. Uranüs içinizdeki heyecanları körüklerken; Çevrenize yansıttığınız ışığın daha da parlamasını sağlıyor. Aklınıza gelen düşünceler istemeden ağzınızdan dökülebilir. Güzel başlayan duygular daha sonra istenmeyen durumlara neden olabilir. Özgüveninizin yüksek oluşundan dolayı bir takın engelleri kolayca aşmanız bazı konularda şımarmanıza neden olsa da; karşınızdaki kişiler bunun çocukça bir nazlanma olabileceğini düşünerek size karşı olumsuz olamıyorlar. Çevrenizin size onay vermesini beklemeden atılım yapıyorsunuz . Satürn yolculuklar evinizde ilerliyor.. Her geçen gün kendinize olan saygınız artıyor ve toplumsal ilişkilerinize yansıyor. Geciktiğiniz yolculuklarla ilgili fırsatlar yeniden karşınıza çıkacak. Aniden bir şeyler şekil değiştiriyor. Takıntılarınızdan uzak kalmak için mücadele vermeyi bırakarak. Olayları akışında takip edin. Enerjinizi çok farklı yollarla ortaya çıkaracaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz değişimleri tereddüt etmeden uygulayabilirsiniz. Evrenin size verdiği bu şansı olumlu bir şekilde kullanmak için atılım yapmalısınız. Ruhsal konular çerçevesinde, sizi rahatlatacak şekilde olaylara geniş perspektiften bakın. Yine bu ay akciğerlerinizin sorun yaratabileceğini düşünerek, kapalı ortamlardan ve havasız yerlerden uzaklaşmalı açık hava sporlarına özen göstermelisiniz. Güneş, Venüs ve Jüpiter etkileşim halinde olacağı için de, katılacağınız toplantılarda yeme, içme konusunda aşırıya kaçmayın. Kilo alma riskiniz var. Geceleri uykusuz kalmamaya dikkat etmelisiniz..

Boğa
Yönetici gezegeniniz sizi olumlu desteklerken bilinçaltınızda değişim rüzgarları estiriyor. Kendi düşüncelerinizi harmanlarken; aklınız ve kalbiniz çelişki halinde. Olmayacak olayları, olur hale getirmek için evrenin size sunacağı hediyeleri kabul etmelisiniz. Manevi duygularla hareket ettiğiniz zaman; karşınızdaki kişiyi tanımakta zorlanırsınız. İyi niyet elçisi olmak gibi bir takıntınız var. Bazı olumlu sunumları görmek istemeyebilirsiniz. İçinizdeki kıvılcımları görün lütfen. Çok çalışıyor ve emeğinizin karşılığını bekliyorsunuz Ortaklıklar ve iş ilişkilerinizi denetleyen Mars sizin gibi toprak grubu olan Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. Karşıt finans evinizdeki Satürn maddi konularda size zorluklar yaşatıyor. Aşırı çalışma ve her türlü engeli aşma durumunda başarının keyfini çıkarabilirsiniz. Kariyer evinize yakın olan Plüton’dan olumlu enerji ve destek alıyorsunuz. Kesin olmayan durumlara karşı tedbirli yaklaşmanızda yarar var. Ödeme zorluk çekeceğiniz konuları gözden geçirin ve taksitlerinizi takip edin. Borçlarınızla ilgili durumlar söz konusu. Dişleriniz ve kemiklerinizi sağlamlaştırıcı vitaminlerinizi almalısınız. Spor yapmalı ve uykunuzu almalısınız. Bu arada, ağır yükler kaldırmamaya özen gösterin, bileklere dikkat edin. Rahatsız olduğunuz sıkı ayakkabı ve dar korselerden uzak durun ve bol bol yürüyün. Bu dönemde beklenmeyen aksiliklere karşı önlemlerinizi almalısınız. Özellikle yol kazalarına karşı tedbiri elden bırakmamalısınız.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
İkizler:
Karşıt evinizde ilerleyen Satürn bir takım zorluklardan sizi olumlu etkilemeye başlayacak. Olumsuz zannettiğiniz bir çok konuyu yeniden gözden geçirmeniz için karşınıza çıkaracak Duygusal konularda eski olaylar tetiklenebilir. Evlilik ve ilişkiler konusunda aynı hataları yapmamalısınız.. İlişkinizi sorgularken, kendi hatalarınız da fark ediyorsunuz. Sağlamcı yönleriniz ortaya çıkıyor. Cazip yönleriniz bir çok kişinin üzerinize düşmesine neden olsa da, yoğurdu üfleyerek yemenizde yarar var. Acele davranışlar size daha sonra, duygusal tamir ve sorun yaratacaktır dikkatli olun. Neptün kariyer evinizde toplumsal olaylarda aklınızın karışmasına neden oluyor. Netlik kazanmayan olaylara karşı temkinlisiniz. Uranüs ve Venüs, yeni çevrelerde karşınız değişik fırsatların çıkaracağını gösteriyor. Uzun zamandır çok istediğiniz önemli bağlantılar kendiliğinden oluşacak fırsatları gündeme getirecek.. Hızla gelişen konular karşısında kafanız alt üst olabilir. İş arkadaşlarınızın bazılar bir çok konuda üstlerinizle olan ilişkilerinizi kıskanabilirler. Neden- sonuç ilişkisine dikkat edin ve sorgulayarak ilerleyin. Sağlık gezegeniniz Plüton geri gidiyor. Kesici, yakıcı aletlerden ve ortamlardan uzak kalın. Elektrikli ev cihazlarınız bozulabilir. Kullanırken dikkatli olun ve kazalar karşı tedbirli olun. Cihazlarınızı fişte bırakmayın. Patlayıcı maddelerle ateşe yaklaşmayın. Sigarayı içiyorsanız tam bırakma zamanı. Alışkanlıklarınızı terk edebilirsiniz. Rejim yapmak için yine uygun dönemlerden biri. Satürn; size sabır ve azim verirken, Mars; sizin enerjinizi körükleyecektir. Daha hareketli olacaksınız. Uranüs’ de size gereken desteği verecektir.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Yengeç:
Yoğun duygular içindesiniz. Her şey istediğiniz gibi ilerlesin istiyorsunuz Aşk ve ilişki evinizde bulunan gezegeniniz Plüton duygularınızı ağırlaştırıyor. Aşk gezegeniniz Satürn Retro durumundan kurtulduğu için daha rahat hareket edeceksiniz. . Disiplini ve kurallara göre hareket ederseniz duygusal kayıplar yaşamazsınız. Olağan üstü durumlarda çok çabuk düşünebiliyorsunuz. Fakat bir türlü sonuca yaklaşamıyorsunuz Satürn ve Mars ve Merkür iyi konumda birbirlerini destekliyorlar. Fakat bazı zamanlarda iyi niyetle oluşturduğunuz tüm duygulara olumsuzluk yükleyebiliyor. Sakin ve soğukkanlı davranırsanız sonuç hep sizin lehinize oluşur. İş ilişkilerinde derinlik aradığınız için herkese kolay güvenmiyorsunuz. Ortaklık evinizde İlerleyen Plüton olumlu bir şekilde destek verirken eski ve yeni olayları bir mozaik gibi birleştirerek adeta size altın bir tepside sunuyor. Siz sıradan işleri sevmiyorsunuz Duygusal tatmin sağlayacağınız işler peşindesiniz. Ayrıca iş hayatınızda güven çok önemli Birlikte iş yaptığınız insanların ağır hareket etmesi ve sizi kıskanmaları muhtemel. Bazı kişileri dışlamadan istediğiniz satha çekebilirsiniz. Organize düşünmek zorundasınız. Ay içinde, sağlık sorununuz görünmemesine rağmen; yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon değişimleri yaşayabilirsiniz. Doktor kontrolün de gerekli vitaminlerinizi almalısınız., cinsel organlarınızı dış etkenlere karşı korumalısınız. Fazla yoğun düşünmeniz de ruh sağlığınız üzerinde negatif etki yapacaktır. Kısa yürüyüşler, meditasyon, yoga ve dansla ilgilenmelisiniz..

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Aslan
Farklı duygular peşindesiniz. Eğlenmeyi ve sürprizleri seviyorsunuz. Hoş saatler geçirebileceğiniz seyahatler söz konusu.. Mars maddi evinizde size para harcama dürtüsü verecek. Satürn’den destek alıyorsunuz. . Geçmişte kalan ve hala anılarınızın bir köşesinde ara sıra canlanan unutamadığınız sevginiz tekrar gündeme gelebilir. Her ne kadar sizi hala heyecanlandırsa da bu tür bir ilişkide hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Eğlenceli bir ortamda başlayan arkadaşlık konusunda fazla abartılı olmayın. Çünkü, duygusal olarak etkilenebilirsiniz. Daha sonra üzülmemeniz için uzun bir zaman sürecine ihtiyacınız var. Fikirlerinizden hoşlanmayan ve yaptıklarınıza karşı ön yargılı olan kişilerden kesinlikle uzak kalın. Çünkü, art niyetsiz yaklaşımlarla gösterdiğiniz samimi iş birliğiniz sizin aleyhinize kullanılabilir. Fakat, güçlü ve karizmatik duruşunuzla bu tür sorunlar büyümeden etkisiz hale gelecek. Plüton çalışma ve sağlık evinizde geri gidiyor. İş bölümü yaptığınız kişiler sorun çıkartabilir. Sosyal düzeniniz aksamadan işleriniz ilerlesin istiyorsanız akıllı ve sağlıklı düşünmeli; çevrenizdeki kişilerden gizli yardım almalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda sizi fark etmelerini beklemeden öne atılacaksınız. Başlattığınız tüm çalışmaları inatla sürdürecek ve sonuca gideceksiniz. Fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içindesiniz. Uzun süredir gizlediğiniz planlarınız uygulama aşamasına gelirken, sevdiğiniz işleri pratik yaşama geçirmiş olacaksınız.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Başak
Aklınız ve hisleriniz arasında karmaşa yaşıyorsunuz. Bir tarafta yüksek hayalleriniz ve takıntılı aşk duygularınız diğer yanda yeni arayışlar içindesiniz. Bu kadar yükü ne derece kaldırabilirsiniz sizde bilmiyorsunuz. Kişisel evinizde retro yapan Jüpiter; iyi niyetinizin yanlış anlaşıldığı konusunda hem kendinize; hem de karşınızdaki kişiye öfke duyabilirsiniz. Anılardan bir türlü kopamıyorsunuz. Kendi isteklerinde çok fazla ısrarcı olmaları huzursuzluğu büyütebilir. Eleştirici yönleriniz yüzünden duygusal hayatınız sizi yoruyor. Uranüs Karşıt finans evinizde. Birlikte iş yaptığınız kişilerin ödeme konusunda size jest yapmaları mümkün. Aniden unuttuğunuz bir ödeme size yapılabilir. Bir takın iş huzursuzluklarınız tatlıya bağlanabilir. İletişim konusunda güçlü bir yeteneğiniz var, karşınızdaki kişiyi kolaylıkla etkiniz altına alıyorsunuz. Düşündüklerinize daha çabuk ulaşma çabası içinde, eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlamaya çalışacaksınız. Ailenizi ihmal etmek istememenize rağmen, işinizle ilgili şartlar zamanınızın çoğunu bu konuda harcamanıza neden oluyor. Jüpiter Ay boyunca finans evinizde ilerleyecek.. Satın alma ve sahiplenme isteğinizin üst seviyede olacak, gösterişli olmaya eğilimli bir yapı sergileyeceksiniz. Bütçenizi aşmama konusunda dikkatli olmalısınız. İş arkadaşlıkları, grup çalışmaları gibi aktiviteler, kişisel tatminleriniz doğrultusunda çalışmalar içinde olacaksınız.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Terazi
Jüpiter iyi niyetli davranışlarınızın ödülünü size vermeye hazırlanıyor. Karşı ilişkiler evinizdeki Uranüs Ve Venüs sizi olumlu etkiliyor. Grup arkadaşlıklarda ve sosyal ortamlarda aniden karşınıza çıkabilecek cazip kişileri görmezlikten gelmemelisiniz. Merkür ; size önemli bir destek salıyor. Yapabileceğinizden çok daha kaliteli işler yapacaksınız. Söz aldığınız kişilerin iyi niyetine güvenebilirsiniz. Gizli anlaşmaların size sağlam dönüşler getireceğini bilmelisiniz. Sadakat ve samimiyet sizin için çok önemli olacak. Aşık olduğunuz kişiler aynı zamanda, maddi konularda güçlü kişiler olacaktır. Sağlam şartlar üzerinde olmayan ilişkilerden kaçıyorsunuz doğal olarak. Her şeyiniz düzenli ve planlı gelişmesini istemeniz bazıları tarafından yanlış anlaşılabilir. Finans konusunda fikirler verecek kişinin akılcı önerileri de size yardımcı olacak. Komşularınız gibi yakın çevrenizle olabilecek küçük sorunları abartmamanız sizin lehinize olacak. Bu tür konuların dedi kodu mahiyetinde spekülasyonlara elverişli olduğunu unutmayın. Sorumluluklarınız canınızı sıkıyor. Fakat kendinizi ispat etmeniz için sıkı bir çalışmaya yönelmelisiniz… Bir diş doktoruna görünmenizde fayda var. Bu dönemde cildinize kemiklerinize ve iskelet sisteminize özen göstermelisiniz. Bu arada, yapacağınız yolculuklara dikkat etmelisiniz. Küçük aksiliklerin canınızı sıkmaması için, pasaport ve bürokratik işlerinizi, yazışmalarınızı kontrollü bir şekilde takip etmelisiniz..

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Akrep
Karşıt Aşk evinizin yönetici gezegeni Venüs, dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir ay olacağını müjdeliyor ve mutluluk sinyallerini veriyor. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. İsteklerinizde müthiş bir artış olurken, enerjiniz sınırlarınızın ötesinde genişleyecek ve amaçlarınıza ulaşmak için çok daha fazla çalışacaksınız. Bu dönemde karşı cins üzerinde çekiciliğinizi kullanacaksınız.. Satürn finans evinizden size destek veriyor. Paranızın değerini anlayacaksınız. . Maddi ve ilişkiler konusunda kaçırdığınız konular yeniden karşınıza çıkacak. Kariyer ve toplumsal başarınıza güç veriyor. Fikir çatışmalarından uzak kalmayı başarmalı ve bulunduğunuz ortamlarda düzgün gitmeyen durumları içinizden yargılamalı ve bu konuda taviz vermemelisiniz. Zihinsel aktiviteniz ve işlek zekanız sayesinde bir takım engelleri aşacaksınız. Bu dönem, görüşeceğiniz kişilerin bazılarının düşünce tarzları, sizinle aynı olabilir. Onlara dost olma şansı verebilirsiniz. Sağlık evinizde Uranüs geri hareketini yapıyor. Elektrikli aletlere karşı dikkatli olmalı ve evinizde her hangi bir elektrik kaçağı olmaması için önlemlerinizi almalısınız. Dalgınlıktan kaynaklanan aksilikler ve kayıplara dikkat edelim Sağlık konusunda; birlikte çalıştığınız kişilerle ve günlük rutin işleriniz içinde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Stresi önlemek gayesiyle gerçekleştireceğiniz ruhsal çalışmalar sizi motive edecektir. Ay boyunca genel anlamda alerji yapacak yiyeceklerden uzak kalmalı ve yağlı besinlerden kaçınmalısınız.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Yay
Mars Kariyer evinizden önemli bir destek veriyor. Satürn kişisel evinizde ilerleyerek kişiliğinizi testten geçirmeye devam ediyor.. İkili ilişkilerinizde karşılıklı iletişim ve kendinizi anlatabilme önem kazanıyor.. Pratik davranışlarınızla bir çok kişinin önüne geçebilirsiniz. Maddi evinizdeki Plüton Retronun size kazandıracağı zamanı iyi kullanmalısınız. Bu nedenle de kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda sizi fark etmelerini beklemeden öne atılacaksınız. Mars size çekicilik ve enerji verirken, sinirli ve asabi olmanıza da, neden oluyor. Sosyal hayatınız ve özel yetenekleriniz ön plana çıkarken, iş disipliniz mükemmel bir şekilde kendini gösterecek. Merkür çalışma evinizde ilerliyor. Sağlamlık ve içsel denetim çok önemli. Disiplinli çalışmanızı körükleyecek kişilerden destek alacaksınız. . Çalıştığınız işyerinde size ilgi duyan kişilerin patron konumunda olması sizi şaşırtmasın. Hedeflerinizde yalnızca egolarınızı kullanacaksınız.. Azimli ve hırslı yapınız sizi agresif yapabilir. Enerjiniz doğru kullanmalı, insanlara karşı baskıcı davranmamalısınız. Kendinize fazla güvenmeniz çevrenizden tepki almanıza neden olabilir. Borçlarınızı çok daha kolay ödeyeceksiniz. Gizli tasarruflarınız artacak, geçmişten kalan alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Ameliyat ve rahatsızlıklar için olumlu dönemlerden biri. Süregelen bir rahatsızlığınız varsa halledeceksiniz. Sizden genç veya yaşlı biriyle, fiziki ve duygusal birliktelik yaşayabilirsiniz. Ruhsal dinginliğiniz, telepatik deneyimleriniz, geçmiş ile ilgili sorgulamalarınızı tamamlayarak, kendi değer yargılarınızı olgunlaştıracaksınız.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Oğlak
Merkür aşk ve sosyal evinizde ilerliyor. Aynı anda birkaç kişinin ilgisi üzerinizde olacak. Bazılarının mantıklı ve sağ duyulu olması nedeniyle ilginizin onların üzerinde olmasına neden olabilir. Cazip ve kalabalık bir hayranlık çemberi içinde kalabilirsiniz. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Mesleki aşkların da gündemde olacağı bir dönem. İş arkadaşlıkların kısa süre içinde aşka dönüşebileceğini aklınızda çıkarmamalısınız. Yaşadığınız yoğun duyguların adını koymakta zorlanabilirsiniz Başlattığınız tüm çalışmaları inatla sürdürecek ve sonuca gideceksiniz. Parasal kazançlarınız sezgilerinizle birlikte ilerleyecek. Bulunduğunuz şartları değerlendirme konusunda fırsatçı ve akılcı davranışlar içinde olacaksınız.. Satürn ve Mars’dan önemli destek alıyorsunuz duyarlı yönlerini ön plana çıkıyor ve içinizdeki şüpheleri atmalısınız. Yalnızlık duygusu içinde hareket edebilirsiniz. Kafanızı dinlemek istediğiniz için işinize hiç kimse karışsın istemiyorsunuz. Yaşam kalitenizi bozacak hareketlerden uzak kalmalısınız.. Kendinize güvenmeniz sayesinde çok işler başaracaksınız. Ani ve beklenmedik olaylar karşısında mantık süzgecinden geçmeyen anlık kararlar almamalıdırlar. Yerine oturmayan koşullar nedeniyle, iletişim problemleri yaşanabilir. Dergi, reklam, basın ve yayın işleri ile uğraşanlar, kargaşaya neden olabilecek gecikmelerle karşı karşıya kalabilirler. Verilen sözler yerine getirilmeyebilir. Bir işin filizlenmesini bekleyenler; istediğinizin koşulların aksaması gibi aksiliklere hazırlıklı olun.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Kova:
Bu ay, arkadaş gruplarınızı değiştirecek ve yeni bir çevreye gireceksiniz. Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Katılacağınız dost toplantılarında farklı bir karizma içinde karşı cinsin, ilgisini kolayca çekeceksiniz. Yakın çevreniz bu konuda sizden çok şey bekliyorlar.. Duygularınız farklı işlerden yana olsa bile, içinde bulunduğunuz durum oldukça önemli. Enerjinizin çok yüksek olacağı bir hafta.. Ön planda olacağınız grup aktivitelerinde dikkat çekeceksiniz.. Kendinize güveniyor ve çevrenizde iyi etkiler bırakıyorsunuz. İşinizin gelişimi sürecinde yaşanan değişimler sizi düşündürüyorsa da, yapacağınız planlı değişimlerle gerekli önlemleri alacak ve başarılı olacaksınız. İş konusunda beklediğiniz desteği yakın bir dostunuzdan alarak gerekli atılımı yapabilirsiniz. Bu konuda sizin konuya karşı isteğiniz çok önemli. Motivasyonunuz çevreden gelebilecek negatif etkilerle bozulmazsa başarı için hiçbir engel kalmayacak. Bu nedenle, spekülasyon türü hiçbir söylentiye takılıp kalmayın ve her ne kadar sizin için zor olsa da duymazlıktan gelin. Bu arada araştırıcılık yönünüzü her an tetikte tutun. Sindirim sisteminizle ilgili problemlerin ortaya çıkmasını istemiyorsanız, sizi rahatlatacak yogo ve meditasyon gibi çalışmalara yönelmelisiniz. “Güneş ve Mars ” bileşimi kalp ve dolaşım bozukluğu meydana getirebilir. Bu dönemde cildinize kemiklerinize ve iskelet sisteminize özen göstermelisiniz.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Balık:
Neptün burcunuzda geri gitmeye devam ediyor Karşıt evinizde Mars sizi zorluyor. Başlatacağınız ilişiklerin sağlıklı olmayacağınız hatırlatırız Ayni işle uğraştığınız karşı cinsten birinin ilgisini çekeceksiniz. Günlük yaşam temponuzu etkilemeden duygusal konularınızı yürütmeniz sizin için zor olabilir dikkatli olmalısınız. İsteklerinizdeki artış, motivasyon gücünüzü etkilerken, duygusal ilişkilerinizde istenmeyen karışıklığa neden olabilir. Kısa vade çözümlerle durumu yatıştırmalısınız. Kendinizi enerjik ve hırslı hissetmeniz, küçük hatalar neden olabilir..İş bağlama konusunda oldukça başarılı bir performans sergileyeceksiniz. Çalıştığınız iş yerinde yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız; şirketinize maddi kazanç sağlayacak bir çok anlaşmalara imza atacaksınız. Eğer çalıştığınız iş yerinde memnun olmadığınız durumlar söz konusu ise; değişik iş tekliflerinizi değerlendirebilirsiniz. Önemli anlaşmalar yapmak için, özel fırsatlar yakalayacaksınız. Para sizin için değerli olacak. Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Sizden yaşça büyük yöneticilerin desteğini göreceksiniz. Doktor kontrolün de gerekli vitaminlerinizi almalısınız.. Bu dönemde düzenli egzersizlerle vücudunuzu zinde tutun. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin. Sakin yerleri tercih ederek, gerginlik yaratan negatif enerjiyi üzerinizden atın. Yüzünüzü ve başınızı korumalısınız. Değişen hava koşulları sizi olumsuz etkileyecektir. Fazla yoğun düşünmeniz de ruh sağlığınız üzerinde negatif etki yapacaktır. Sizi mutlu edecek hobilerinize yer vermelisiniz.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

Twitter: @fozkol

Instagram: filizozkol

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]