Egemen Bağış internete düşen ses kaydıyla ilgili konuştu: Harf harf montajladılar

Yarın, 17-25 Aralık sürecinin yıl dönümü. Türk siyasi tarihine “17-25 Aralık süreci” olarak geçen olayla ilgili Eski AB Bakanı Egemen Bağış Ülke Tv’deki Odak Noktası programında Mustafa Yıldız’a konuştu. Egemen Bağış 17-25 Aralık süreciyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Ülke TV’de M. Mustafa Yıldız’ın konuğu olan eski bakan Egemen Bağış kendisiyle ilgili internete düşen ve çok konuşulan ses kaydıyla ilgili çok çarpıcı bir iddiayı dillendirdi. Bağış, ses kaydının montaj olduğunu yurt dışında ve Türkiye’de 5 ayrı laboratuvarda tescil ettirdiğini söyledi.

Bağış, ses kaydında farklı frekanslar olduğunun altını çizerek “Benim söylediklerimi harf harf, hece hece montajladılar. Başka bir yerde söylediğim (Ma) hecesiyle yine başka bir yerde söylediğim (Ra) hecesini birleştirdiler” diye konuştu. İşte, Egemen Bağış’ın o değerlendirmesi:

Ülke TV’de yayınlanan Odak Noktası programında ilginç açıklamalarına devam eden Egemen Bağış, 17-25 Aralık sürecinin mağduru olduğunu söyleyerek Bakanlar Kurulu toplantısında hakkındaki iddiaların asılsız olduğunu anlattığında bazı bakan arkadaşlarının bile kendisine inanmadığını ifade etti.

Bağış “Boy abdesti almayı bilmeyenler beni inancım üzerinden sorguladı.” dedi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]