“Efsun” ve “Karlos” Yok Artık filminde buluştu!

Fox TV’de yayınlanan O Hayat Benim dizisinde canlandırdığı “Efsun” karakteriyle Türk izleyicisinin gündemine giren Ceren Moray, şimdi de yeni bir sinema projesiyle gündemde. Yok Artık adlı sinema filminde Ceren Moray’ın yanı sıra yine tanıdık isimler de yer alıyor. Kanal D’de yayınlanan Ulan İstanbul dizisinde canlandırdığı ’Karlos’ karakteriyle bir anda yıldızlaşan Erkan Kolçak Köstendil ve yine aynı dizideki rol arkadaşı başarılı oyuncu Şebnem Bozoklu da komedi filmi ‘Yok Artık!’ ta rol alacak…

KARLOS TAKSİCİ OLDU

Senaryosunu fenomen karikatürist Serkan Altuniğne’nin kaleme aldığı filmde Erkan Kolçak Köstendil bir taksiciyi oynayacak.

‘Taksici Fikret’in gözünden, birbirinden komik olayların beyazperdeye aktarılacağı Yok Artık’ın yapımcıları da tanıdık isimlerden oluşuyor. Şebnem Bozoklu, Caner Özyurtlu ve Kaan Yıldırım’ın ortaklığında, AC Film imzasıyla çekilen ‘Yok Artık!’ın çekimlerine İstanbul’da başlandı.

ŞEBNEM BOZOKLU HEM YAPIMCI HEM OYUNCU

Yönetmenliğini, Caner Özyurtlu’nun yaptığı filmin kadrosu ise tam anlamıyla ‘Yok Artık!’ dedirtecek cinsten… Erkan Kolçak Köstendil’in gözünden anlatılacak hikayelerde birbirinden ünlü isimler rol alacak. Bu isimlerden biri de de, filmin yapımcıları arasında yer alan Şebnem Bozoklu. Taksici Fikret’in hikayeleri birçok ünlü TV yıldızını beyazperdede buluşturacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]