Efsane sanatçının eşi İlkim Karaca O Ses Türkiye’de

Ekran serüveninde 6. sezonunu sürdüren O Ses Türkiye’nin 41. bölümünde efsane bir ismin yine efsane yorumcu eşi sahneye yarışmacı olarak çıktı. Rahmetli Cem Karaca’nın eşi İlkim Hüsran Karaca “Hasretinle Yandı Gönlüm” adlı parçayı seslendirdi.

Sahnedekinin kim olduğunu bilmeyen juri üyelerinden kimler İlkim Karaca için döndü? Yarışmacı ve juri arasındaki duygusal konuşmalar ile Cem Karaca’nın hatıraları canlandı. İşte o anlar…

Efsane şarkıcı Cem Karaca’nın eşi İlkim Hüsran Karaca sesiyle büyüledi… Daha önce eserleri birçok ünlü müzisyen tarafından bestelenmiş olan İlkim Hüsran Karaca kadife sesiyle juriye de büyüledi. TV8’de yayınlanan ‘O Ses Türkiye’ yarışmasının 30 Aralık Cuma günkü yayınında yarışmacı olarak yer alan İlkim Hüsran Karaca “Hasretinle Yandı Gönlüm” adlı eşsiz eseri seslendirdi.

Tek dönmeyen Sibel Can oldu

İlkim Hüsran Karaca için Sibel Can dışındaki tüm juri üyeleri döndü. Butona ilk basan isim Murat Boz oldu. İlkim Karaca’yı tanımayan juriye Acun Ilıcalı bilgi verdi. O andan itibaren Cem Karaca’nın hatırası stüdyoda yad edilmeye başlandı.

İlkim Karaca, “Alkışlar Cem Karaca için olsun. Bugün bizimle hissediyorum. Hayalimde olan bir sahneydi. Güzel bir hatıra bırakmak benim için güzel bir hayaldi. Herkesi buraya davet ediyorum. Müzik evrensel bir barış. Sesimizi saklamayalım. Hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum” diyerek kendisine ilk dönen Murat Boz’un takımında olmayı seçti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]