EDİRNE’DE DJ YARIŞMASI

Konseptiyle ve atmosferi ile Türkiye’nin en iyi etkinlik dizilerinden biri olan Salı Sallanır, geleceğin yeni yeteneklerini keşfediyor!

Out Of Order, Salı Sallanır etkinlik dizisinde sahneyi Türkiye’nin en tanınan DJ’leriyle paylaşması ve performansını sergilemesi için yetenekli bir dj arıyor!

Jüriliğini BeeGee, Emrah İş, Nurettin Çolak, Miss Passion ve Çağrı Baki gibi büyük isimlerin üstleneceği yarışmanın medya sponsorluğunu ise Türkiye’nin ilk Dj magazin dergisi ve portalı www.djlifeturkey.com üstlenmekte olup kazananın röportajının www.djlifeturkey.com ve dergisinde yer alacak.

Eğer bu kişinin sen olabileceğine inanıyorsan, istediğin tarzda en az 30 dakikalık setinin linkini, 1 Temmuz – 15 Ağustos tarihleri arasında setini bize yolla!
Katılım için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Yaş sınırlaması yoktur.
– Katılım setinde tarz kısıtlaması yoktur.
– Katılımcı DJ’lerin setleri en az 30 dakikalık olmalıdır
– Katılım setinin açıklama kısmına “Ad, Soyad, Yaş, İl, Kısa DJ’lik Geçmişi & Biyografi, Katılım Setinin Tarzı ve Tracklist” bilgileri eklenmelidir. Bu bilgileri [email protected] adresine katılım setinin linki ile birlikte e-mail ile gönderilmelidir.
– Katılım setinin “Tags” kısmına “clashofdjs” tagi eklenmelidir.
– Son başvuru tarihi15 Ağustos 2014’dür
– Son başvuru tarihi sonrasında jüri ön elemesi yapılıp 4 asıl, 2 yedek finalist seçilecektir.
– Tüm final performansları CDJ ve Mixerden oluşan setupla yapılacaktır. Final performanslarında yazılım kullanılması yasaktır. Katılım setinin de aynı setupla kaydedilmesi önerilir.
– Organizasyon gerekli gördüğünde asıl finalist DJlerden final öncesi performans isteme hakkına sahiptir..

İLETİŞİM: HAKKI YILDIZ -0505 946 78 99

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

başarılı 23:49

Edirne’nin en önde gelen organizatörlerinin yaptığı dj yarışması da eminim salı sallanır konsepleri ve tatil organizasyonları kadar yüksek ses getirecektir başarılar .

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]