Ece Vahapoğlu’na büyük şok!

Sunucu Ece Vahapoğlu’na büyük şok…

Ece Vahapoğlu’nun babası Mehmet Vahapoğlu kalp krizi geçirdi…Araba kullanırken fenalaştığını hisseden Baba Vahapoğlu, Beylikdüzü’ndeki bir hastanenin acil servisine kendisini zor attı.

ece-vahapoglu

İlk müdahalesi burada yapılan Mehmet Vahapoğlu daha sonra Şişli Kolan Hastanesine nakledildi. Yarın ise hastaya by-pass ameliyatı yapılacağını sosyal medya hesabından duyuran Ece Vahapoğlu, sevenleri ve takipçilerinden babası için dua etmelerini istedi.

Babasının yaşadığı kalp krizi deneyimin oldukça ilginç olduğunu vurgulayan Ece Vahapoğlu; “İki kez kalbi durmasına, 20 elektroşok uygulanmasına rağmen hayata geri dönen babam bir mucize! Doktorlar tıp literatürüne geçecek inanılmaz bir vaka olarak değerlendiriyorlar. Çok şükür babam çok güçlü çıktı; son anda kendi hayatını kurtardı. Birkaç aydır yaptığı nefes seansları ve spiritüel öğretiler bu olayı atlatmasına yardımcı oldu. Babam uyandığından beri Tanrı sevgisinden bahsediyor. Şok, üzüntü, hüzün, acı, mutluluk, sevinç, şaşkınlık, minnet duygularının hepsini içine alan bir deneyimdi ve çok şükür geçti.” şeklinde özetledi düşüncelerini..

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]