Ece Seçkin’in “Adeyyo” şarkısının klibi rekora koşuyor

Popçu Ece Seçkin kısa zamanda müzikseverelerin gönlüne girmeyi başardı. Muhteşem sahne performansı, eğlenceyi doruğa çıkaran şarkıların güçlü sesi Ece Seçkin, “Adeyyo” klibi ile 10 günde 7 milyon tıklanarak bir rekora imza attı.

“ADEYYO” 10 GÜNDE 7 MİLYON KEZ İZLENDİ

Muhteşem sahne performansı ve eğlenceyi doruğa çıkaran şarkıların güçlü sesi Ece Seçkin’in “Zamanım Yok” maxi single’ının çıkış parçası “Adeyyo”, Youtube’da 10 günde 7 milyon kez izlenerek rekor kırdı. Youtube’daki Minecraft gibi bir çok fenomen oyunun ve videonun tıklanma sayısına rakip oldu.

YÖNETMENLİĞİNİ MURAD KÜÇÜK YAPTI

Youtube verilerine göre bu kadar kısa sürede 7 milyon kez izlenerek büyük beğeni toplayan ilk parça olan Adeyyo klibinde Ece Seçkin, dans yeteneğini de gözler önüne seriyor. Kilyos sahilinde sabahın ilk ışıklarına ait muhteşem tonların kullanıldığı klibin yönetmenliğini Murad Küçük yapıyor ve Ece Seçkin yazın enerjisini etnik bir hikaye ile anlatıyor.

ZAMANIM YOK ALBÜMÜ MÜZİKSEVERLERİN DİKKATİNİ ÇEKMEYİ BAŞARDI

Ece Seçkin’in Zamanım Yok adlı albümü DGL & DMC etiketiyle yayınlandı. “Zamanım Yok” albümünde yer alan “Adeyyo” isimli şarkısının sözleri Ayşen’e müziği Kemal Şimşekyay’a ait. Şarkının düzenlemesini Ozan Doğulu yaptı. İlginç klibin yönetmenliğini ise reklam ve klip dünyasının tecrübeli ismi Murad Küçük yaptı.

İşte, popçu Seçkin’in  izlenme rekorları kıran Adeyyo şarkısının video klibi:

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]