Ece Seçkin hangi şarkısına klip çekti?

Youtube’da toplamda 250 milyonu aşkın tıklanan, eğlenceli, farklı ve sıradışı klipleriyle dikkat çeken Ece Seçkin, yine çok konuşulacak bir klip çalışmasına imza attı.

Ece Seçkin, DGL & DMC etiketiyle piyasaya çıkan “Aman Aman” maxi single çalışmasının ikinci video klibini, sözü ve bestesi Ayşen & Kemal Şimşekyay’a ve aranjesi Ozan Doğulu’ya ait “Follow Me” parçasına çekti.

Ece Seçkin ilk beş klibinde olduğu gibi “Follow Me” klibinde de Murad Küçük yönetmenliğinde, Umut Eker styling’i ile kamera karşısına geçti. Pop-art bir konsept ile çekilen klip 1 ay süren titiz bir hazırlık çalışması sonrasında ortaya çıktı.

ece-seckin-follow-me-foto

Ece Seçkin’ e büyük sürpriz
Ece Seçkin, alışık olduğumuz kalabalık cast ekibi ve dansçıların aksine bu kez kamera karşısına yalnız geçti. Klibi reklam sektöründen de tanınan yönetmen Murad Küçük çekti. Beklenmedik objeler ve ışık oyunları klibe renk ve hareket kattı. Stüdyoda kurulan paraşüt dekorunu gören Ece Seçkin, haberinin olmadığı ve kendisi için büyük sürpriz olan bu sahnelerin çekimi sırasında hem çok eğlendi, hem de aşırı rüzgar sebebiyle biraz zorlandı.

Boks sahneleri için özel ders aldı
Klipteki boks sahneleri için 1 ay özel ders alan Ece Seçkin, dinamizmi ve dansları ile dikkat çekti. Kırmızı boks eldivenleri ve bir boksör edasını yansıtan bakışlarıyla rakiplerine gözdağı veren Ece Seçkin, 2015 model kırmızı Corvette üzerinde yaptığı danslarla hayranlarını ekran başına kilitleyecek.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]