Televizyon

Ece Erken’den şok Murat Başoğlu açıklaması: “Silahı yapımcının ağzına soktu”

Bu sabah Beyaz TV’de Beyaz Magazin programını izleyenler Ece Erken’in açıklamaları karşısında şaşkına döndü. Ece Erken canlı yayında Murat Başoğlu’nun intihar ettiğine yönelik haberin yayınlanmasından sonra Murat Başoğlu’nun Beyaz TV’yi bastığını ve programın yapımcısı Bilal Özbilge’nin ağzına silah dayadığını açıkladı.

PROGRAMIN YAPIMCISI DA OLAYI KABUL ETTİ

Programnın yorumcularından Ece Erken’in dediğine göre Murat Başoğlu, söz konusu haberin ekrana taşınmasının ardından Beyaz TV’yi bastı. Hatta kanalın içine de girip, programın yapımcısı Bilal Özbilge’nin ağzının içine kadar silah soktu.

Ece Erken canlı yayında, yaptıkları intihar haberinden sonra Murat Başoğlu’nun Beyaz TV’yi basarak, yapımcıyı yakaladığını ve hatta masaya üç kurşun koyarak, “Ayrıca bunlardan biri Ece’ye, biri Nihat’a biri Bircan’a” dediğini iddia etti.

Ece Erken, “Beni susturmayın” diye anlatırken, yapımcı Bilal Özbilge de programa bağlanarak, olayı doğruladı.

Bilindiği gibi, Beyaz TV birkaç gün önce Murat Başoğlu’nun intihar ettiği haberini vermiş, sonrasında bu haber yalanlanmış ve ardından da Başoğlu, arka arkaya açıklamalar yapmış, çok büyük tepki göstermişti.

https://youtu.be/HXmiQUql5YQ?t=5s

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün