Ece Erken üzücü haberi kendisi verdi

Ünlü sunucu Ece Erken’den üzücü haber. Erken, kısa süre önce evlenen Serkan Uçar ile anlaşmalı olarak boşanacaklarını açıkladı.

Ece Erken, “Evet, boşanıyoruz. Evleri ayırdık ve ben davayı açtım. Anlaşmalı olarak boşanacağız, ikimizin de birbirinden herhangi bir talebi yok.” diyerek boşanma haberini doğruladı.

Bir süre önce medyada Ece Erken ve Serkan Uçar çiftiyle ilgili “boşanma” iddiaları ortaya atılmıştı. Ece Erken, konuyla ilgili olarak   “Anlaşmalı olarak boşanıyoruz. Birbirimizden hiçbir talebimiz yok.” diye açıklama yaptı.

ece-erken-bosanma

MUTLULUKLARI  KISA SÜRDÜ

Geçen yaz Çeşme’de evlenen Ece Erken ve Serkan Uçar’ın mutluluğu kısa sürdü. Beş aylık flört sonrası ailelerine bile haber vermeden nikah defterini imzalayan ikili, bir yılın sonunda anlaşmalı olarak boşanma kararı aldı. Evliliğin ilk dönemlerinde Erken’in kendisinden 11 yaş küçük olan Uçar’ın ailesi tarafından istenmeyen gelin ilan edildiği yönünde haberler çıkmış, ancak bir süre sonra sular durulmuştu. Çift mutluluklarını iki ay önce de Eymen adlı oğullarıyla perçinlemişti. Ancak kapalı kapılar ardından yaşanan sorunlar, onları boşanma noktasına getirdi.

ECE ERKEN UÇAR SOYADINI SİLMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde ünlü sunucunun sosyal medya hesaplarından “Uçar” soyadını silmesi, krizin ilk işareti kabul edildi. Devamında Ece Erken’in ailece çıktıkları Çeşme tatilinden oğlu Eymen’le dönmesi “boşanma” iddialarını daha da alevlendirdi.

Serakan Uçar’dan konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmemesi ise dikkat çekti.

Çiftin bebeklerinin doğmasıyla birlikte bol bol paylaştıkları fotoğraflardaki mutluluk tablosu ise yarım kaldı.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]