Ebru Şallı’nın yeni sevgilisi ‘evli, mutlu, çocuklu’

Magazin dünyası bu haberle çalkalandı. Ebru Şallı’nın yeni sevgilisinin aslında evli ve çocuklu olduğu ortaya çıktı. Ebru Şallı daha iki gün önce ele ele göz göze objektiflere yakalandığı yeni sevgilisi Uğur Akkuş ile ilgili iddialar karşısında ne cevap verecek?

Bodrum’da lüks bir teknede el ele görüntülenen Şallı ve Akkuş konuya nasıl bir açıklama getirecek? Ünlü manken Ebru Şallı, yatırım danışmanlığı yapan sevgilisi Uğur Akkuş ile tekne gezisinde objektiflere yakalandı.

Fotoğrafların basında yer alması üzerine Uğur Akkuş’un eşi Gonca Derin Akkuş, gazetelerden öğrendiği ilişkinin ardından 10 yıllık evliliğini bitirme kararı aldığını açıkladı.

Gonca Derin Akkuş boşanıyor mu?

Uğur Akku’un eşi Gonca Derin Akkuş konuyla ilgili olarak şu açıklamaları yaptı:

“Büyük bir şok yaşadım. Serumla ayaktayım. Teknedeki hallerini gördünüz boşanacağım. Geçen sene bu zamanlar darptan dolayı boşanma davası açmıştım. Kendisinin öfke kontrol problemi var. Bana tedavi olacağını ve bir daha yapmayacağını söylediği için affettim ve barıştık. Dün akşam mesajlaştık biz tatildeyiz yanımıza geleceğini söyledi. Sabah bu oldu. Aradı kendisine tuzak kurulduğunu söyledi. Tuzak gibi görünmüyor ki. El ele kol kola tuzak nasıl olsun. Altından muhtemelen ticari bir şeyler çıkacak. Reklam olsun diye mi böyle bir aptallık yaptı bilmiyorum. Kadın belki aşk vardır diye düşünüyordur evli olduğunu da bilmeyebilir. Ortada aldatma var, boşanacağım.”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]