Ebru Gündeş’ten yıllar sonra gelen kostüm itirafı

Kıbrıs’ta konser veren Ebru Gündeş, sahneye ilk çıktığı günlerle ilgili konuştu..Gündeş,  geçmişte sahnede giydiği kıyafetlere ‘Nişan kostümü’ denip çok dalga geçildiğini itiraf etti.

Ebru Gündeş’in hafta sonundaki durağı Kıbrıs’taydı… Gündeş, Kıbrıs Kaya Artemis Hotel’de konser verdi. Sahneye siyah kostümle çıkan Ebru Gündeş,  yaklaşık 2.5 saat sahnede kalarak sevenlerine adeta müzik ziyafeti çekti. Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Gündeş, sahnede Orhan Gencebay, Adnan Şenses, İbrahim Tatlıses, Sezen Aksu ve Kayahan’ın sevilen şarkılarını da söyledi. Hayranlarına sürpriz yaparak ilk kez Adnan Şenses’in ‘Neden Saçların Beyazlanmış Arkadaş’ şarkısını yorumlayan Gündeş, “Bu şarkıyı yeni albümümde de seslendireceğim” dedi.

Ebru Gündeş müzik dünyasına ilk girdiği yıllarda seslendirdiği şarkıları söylerken, “Geçmişte sahnede giydiğim kıyafetlere ‘Nişan kostümü’ deyip çok dalga geçtiler” diye dert yandı. Ünlü sanatçı, konserini davul şovu ve halayla bitirdi. Konseri izlemeye gidenler arasında Nazan Şoray, Merve Sevi ve nişanlısı Hakan Özten gibi ünlü isimler de vardı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]