Magazin

Ebru Destan’ın boşanma nedenini duyanlar şaşırdı

2011 yılında evlendiği Mete Okay ile boşanma kararı alan eski manken-sunucu Ebru Destan, boşanmasının nedenini soran magazincilere yaptığı açıklama ile gündemde. Ebru Destan, “Yaptırdığım dövme yüzünden boşandım”açıklamasıyla yaşadıkları aşk dolayısıyla dövme yaptıranlara adeta gözdağı verdi.

Ebru Destan, 16 Haziran 2011’de Mete Okay İnan ile evlenmiş bu evlilikten 2 oğlu olmuştu. Bilindiği gibi çift geçen Aralık’ta boşanma kararı aldı.

DESTAN: “KİM DÖVME YAPTIRDIYSA BOŞANDI”

Ebru Destan önceki gün Bebek’te görüntülendi. Muhabirlerin parmağındaki ‘Love’ dövmesini sorması üzerine şu açıklamayı yaptı: “Ben de dahil olmak üzere bugüne kadar kim dövme yaptırdıysa boşandı. Uğursuz geliyor.”

Ebru Destan sözlerine şöyle devam etti: “Alyans yerine dövme yaptırmıştım. Bilseniz ne kadar pişmanım. Allah’ın zoruna gitti işte. Bu dövme yüzünden boşanıyorum.


Yeni evlenecek çiftler sakın yaptırmasın. Ebru Şallı-Harun boşandı. Demet Şener, İbrahim’e boşanma davası açtı. Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun evliliği bitti. İrem Derici ile Rıza Esendemir de ayrıldı.”

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı