Duygu Çetinkaya Survivor All Star yarışmacılarını bombaladı!

Survivor’da asi davranışlarıyla dikkat çeken Duygu Çetinkaya, Survivor All Star’da merak edilen bazı konuları ve yarışmacılarla ilgili düşüncelerini Radikal’den Hakan Gence’ye anlattı.

Röportajında ilginç konulara değinen Duygu Çetinkaya bir soru üzerine Survivor adasında aşk meşk yaşanmasının zor olduğunu söyledi.

Çetinkaya, “Adada aşk hayatı nasıldı?” şeklindeki bir soruya:”Adayı yaşamayan anlayamaz. İnsan aç ve ailesinden uzak. Ya elenecek ya devam edeceksin. Bu süreçte “Aman ben şundan hoşlanayım”, “Birine bakayım” gibi şeyler düşünmüyorsun. Ben adada kimseden hoşlanmadım, açıkçası yarıştığım sezonlarda yarışmacılar arasında da böyle bir şey gözlemlemedim.” diye cevap verdi.

Adadaki erkek yarışmacıları asker arkadaşına benzeten Çetinkaya, Hakan Gence’nin “Ateşle barut…Hiç mi aklınızdan geçmiyor?” sorusuna ise; “Hayır. Survivor’da cinsiyet ortadan kalkıyor. Orada bireyler konuşuyor.Gerçekten oradaki erkeklerin hepsi benim asker ya da silah arkadaşlarım gibiydi. Aklımın ucundan geçmedi. İki hafta tuvalete bile çıkamadım, sen cinsellik diyorsun!” şeklinde cevapladı.

Yarışmada öne çıkan isimlerle ilgili de konuşan Duygu Çetinkaya, ilginç yorumlarda bulundu. Duygu Çetinkaya Hilmicem, Turabi, Serenay Aktaş, Bozok ve Hakan’la ilgili şunları kaydetti:

HİLMİCEM’İN TURABİ İLE ARKADAŞLIĞI SAHTE VE KOMİK

Hilmicem’i iki yıldır tanıyorum. All Star’a gitmeden önce bana “Arkandayım” dedi. Sonra “Samimi olamam” dediği Turabi’nin yanındaydı. Ardından elenmem için konseyde adımı yazdı. Turabi ile arkadaşlığını, sahte ve komik buluyorum. Onun yanında durmasının sebebi çok sevmesi değil. Finale çıkacak bir bilet olarak görmesi.

TURABİ SAMİMİYETSİZ

Kendine ait cümleler kullanmadan, başkalarının laflarıyla kendine bir karakter yarattı. Bu yüzden sadece bir televizyon karakteri gibi. Samimiyetsiz.

BOZOK YABANİ

Birçok kişinin davranışı açlıktan değişiyor ama Bozok’un tavırlarının sebebi açlık değil. O yabani ve kaba. Bu yüzden aynı noktada buluşamadık.

HAKAN’I DOĞAL BULMUYORUM

Matematik zekâsı yüksek. Strateji oyunlarını iyi planlayabiliyor. Bu, onu kötü bir insan yapmaz tabii ama olaylar karşısındaki tepkileri doğal değil.

SERENAY ÇIKARCI
Her oyunda, yarışların sonunda sürekli “Annem için” demesi bence samimiyetsizce. Bu hareketleri SMS toplama yöntemi gibi geliyor.

MERVE OFLAZ DEDİKODUCU
Ondan, şampiyon kadından daha tehlikeli olanın dedikoducu kadın olacağını öğrendim. Arkamdan hep beni çekiştiriyormuş.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com