DUYGU ÇETİNKAYA SETTE YÖNETMENLE TARTIŞTI MI?

Survivor yarışmasıyla adını duyuran Duygu Çetinkaya’nın adı yeni bir tartışmayla gündeme geldi. Çetinkaya’nın sunuculuğunu üstlendiği Tülin Medya’nın yapımcılığında çekilen Yeniden Başlasın programının setinde meydana gelen tartışmaya Duygu Çetinkaya’nın da adı karışmış, Çetinkaya’nın programın yönetmeni ile kavga ettiği ve seti terkettiği iddia edilmişti.

Tülin Medya’dan konu ile ilgili açıklama geldi. Açıklama şöyle:

“Bugün çeşitli basın organlarında Duygu Çetinkaya’nın sette gerginlik yaşadığı haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Program çekimleri sorunsuz bir biçimde devam etmektedir.

Yapımcılığını Tülin Medya (Tülin Sönmez) ’nın üstlendiği “Yeniden Başlasın” programının sunucusu Duygu Çetinkaya son dönemde Sosyal Sorumluluk projeleri ve çalışmaları ile çok fazla adından söz ettirmiştir. Bu proje de Çetinkaya’nın yürüttüğü çalışmalar sebebiyle kabul ettiği ve severek çalıştığı bir yapımdır. Survivor yarışmasındaki güçlü-hakkını savunan kadın imajının bazı basın organları tarafından yanlış yönlere çekilmeye çalışılması hem üzücü hem de yıpratıcı olmaktan öteye gitmemektedir. Bu tarz haberlerin çıkması ekip olarak hepimizi üzmüştür. Duygu Çetinkaya, çekim arasında evinde dinlenmeye gitmiş ve daha sonra tekrar sete gelerek çekime devam etmiştir.
2014 yılının başında ekranlara gelecek olan Yeniden Başlasın ile bir çok kadına umut ve yeni hayat vermeyi hedef edinmiş bizler bu tarz haberlere itibar etmemenizi rica ederiz.”

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]