Dünyaca ünlü popçu Enrique Iglesias Antalya’ya geliyor

Dünyaca ünlüğ popçu Enrique Iglesias, Türkiye’ye geliyor. Türkiye’nin ilk EXPO’su “EXPO 2016 Antalya”, Latin Pop’un kralı Enrique Iglesias’ı konuk ediyor. Iglesias, en sevilen şarkıları ve büyüleyici dans şovları ile 16 Ağustos Salı gecesi Antalyalılara unutulmaz bir gece yaşatacak.

ENRIQUE IGLESİAS ANTALYALILARA MÜZİK ZİYAFETİ VERECEK

EXPO 2016 Antalya’nın Ağustos ayındaki ikinci konuğu, dünya çapında toplamda 137 milyondan fazla albüm satış rakamlarına ulaşan Latin Pop’un kralı Enrique Iglesias oluyor. 20 yaşında kendi adını taşıyan ilk albümü ve hemen ardından çıkardığı ‘Vivir’ ile on milyondan fazla kişiye ulaşan Iglesias, Grammy’nin ‘En İyi Latin Pop Sanatçısı’ seçilerek müzik dünyasına muhteşem bir giriş yaptı. Iglesias, günümüze kadar piyasaya sunulan 13 albümü ile kazandığı 116 Platin Plak ve 227 Altın Plak ödülü gibi uluslararası başarıları ile milyonların sevgilisi oldu. Müzik kariyerinin yanı sıra aktör, prodüktör ve besteci kimliği ile de başarılı işlere imza atan İspanyol sanatçı, 16 Ağustos Salı günü Kır Aktivite Alanı’nda saat 22.00’de başlayacak konseri ile en sevilen şarkılarını Antalyalılar için söyleyecek.

enrique_Iglesias

DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLER AĞIRLANIYOR

EXPO 2016 Antalya, sürpriz konserler, sergiler, uluslararası sempozyumlar, çocuk kongreleri, sahne sanatları ile kentin sosyal ve kültürel hayatına renk katmaya devam ediyor.

“Gelecek Nesiller İçin Yeşil Bir Dünya” oluşturmak mottosuyla açılan Türkiye’nin ilk EXPO’su “EXPO 2016 Antalya”, dünyaca ünlü yıldızları ağırlamaya devam ediyor. Latin Pop’un kralı Enrique Iglesias, en sevilen şarkıları ve büyüleyici dans şovları ile 16 Ağustos gecesi Antalya’ya unutulmaz bir gece yaşatacak.

“Gelecek Nesiller İçin Yeşil Bir Dünya” oluşturmak mottosuyla açılan Türkiye’nin ilk EXPO’su “EXPO 2016 Antalya”, kültürel etkinlikleri ile de öne çıkıyor. Dünya’nın ve Türkiye’nin en önemli sanatçı ve grupları Expo 2016 Antalya’da sahne almaya devam ediyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]