Dünya Güzellerim’de kavga!.. Banu Alkan, Bülent Ersoy’u nasıl çıldırttı?

Show TV ekranlarında yaz projesi olarak başlayan Dünya Güzellerim’de sular durulmuyor. Programın yayınlanan son bölümünde Bülent Ersoy ile Banu Alkan kavga etti. Banu Alkan’ın Bülent Ersoy’u kızdıran laflarının sonrasında Bülent Ersoy çılgına döndü.

BÜLENT ERSOY ÇILDIRDI!

Oturduğu yerden kalkarak Banu Alkan’ın yanına giden Ersoy’u tüm yapım ekibi sakinleştirmeye çalıştı. Ama tüm bu çabaya rağmen ünlü ismi  sakinleştirmek kolay olmadı. Dünya Güzellerim’de yer alan Burcu Esmersoy ise şaşkınlığını gizleyemedi.

Yapımcılığını Bloom Medya’nın, yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın üstlendiği Show TV’nin gezi- show programı Dünya Güzellerim bu akşam yayınlanan altıncı bölümüyle eğlenceli yolculuğuna bir yenisini daha ekledi.

DİVA BÜLENT ERSOY İLE BANU ALKAN ARASINDA MAYO KRİZİ

Dünya Güzellerim, Safiye Soyman ve Burcu Esmersoy’un Varanasi’de güneşin doğuşunu seyretmesiyle başladı. Dev kadronun Ganj nehrinde katıldıkları kutsal tören programın en özel anlarından biriydi. Burcu Esmersoy’a, plaja gitmek için bindiği teknede Hintli bir masörün zorla masaj yapmaya çalıştığı anlar izleyenleri kahkahaya boğdu. Diva Bülent Ersoy ve Burcu Esmersoy, Varanasi‘nin eşsiz manzarasını seyrederken sokaktan geçen el falcısının Bülent Ersoy’un falına bakmak istemesi ve Ersoy’a söyledikleri dikkat çekti. Kumluk alanda dinlendiği sırada arkasından gelen inek tarafından yalandığını fark eden Burcu Esmersoy, şoke oldu. Safiye Soyman’ın kendisini Ganj nehrinin sularına bıraktığı sırada boğulma tehlikesi atlatması, bunu gören ve endişelenen Diva Bülent Ersoy’un da Safiye Soyman’a bakayım derken Ganj nehrine düştüğü dakikalar programa damga vurdu. Dev kadro, şık bir sofrada yemek yerken, Diva Bülent Ersoy’un Tac Mahal’e gittiğini öğrenen Safiye Soyman’ın şaşkınlığı görülmeye değerdi. Diva Bülent Ersoy’un mayo giymek istemeyen Banu Alkan’la tartıştığı gergin anlar ise izleyenleri ekran başına kilitledi.

YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI

Dünya Güzellerim’in bölüm sonunda ekrana gelen yeni bölüm tanıtımında ise; dev kadronun Katmandu yolculuğu; Banu Alkan’ın polisler tarafından götürüldüğü gergin anları ve eğlenceli yoga görüntüleri şimdiden merak uyandırdı. Eğlencenin, rekabetin ve heyecan dolu anların eksik olmadığı Dünya Güzellerim’in yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor.

KAVGA PROGRAMA DAMGA VURDU

Bülent Ersoy ve Banu Alkan arasında yaşananlar programa adeta damga vurdu. Dünya Güzellerim, Genel kategorisinde 3. oldu. İzlenme oranlarıyla dikkat çeken program zirveyi zorladı.

İkili arasında yaşanan yüksek gerilimli tansiyon mekanın güvenlik kamerasına takıldı.

İşte, Show TV ekranlarında yayınlanan Dünya Güzellerim’de Bülent Ersoy ve Banu Alkan arasında yaşananlar:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]