Dünya Güzellerim ilk bölümüyle reyting listesinde kaçıncı oldu?

Reyting performansı en çok merak edilen yeni projelerden birisi de Show TV’de ilk bölümü dün akşam yayınlanan Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Burcu Esmersoy’un yer aldığı Dünya Güzellerim adlı programdı. Beklendiği gibi ekranların sürpriz projesi olan Dünya Güzellerim’e tavır ve konuşmalarıyla damgasını vuran isim Bülent Ersoy oldu. Hindistan’ın Mumbai şehrinin altını üstüne getiren ünlüler sosyal medyada da çok konuşuldu. Peki ilk bölümü yayınlanan Dünya Güzellerim ne kadar izlendi? Reyting tablosunda kaçıncı oldu? İşte detaylar…

DÜNYA GÜZELLERİM’DEN ORTA KARAR BAŞLANGIÇ

Show TV’de yayınlanan Dünya Güzellerim dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Program, Genel/Total kategorisinde 2.13 izlenme oranı(reyting) ve 6.71 izlenme payı(share) ile ancak 23. sırada kendisine yer bulabildi. Program AB kategorisinde ise daha iyi bir performans ortaya koydu. Dünya Güzellerim AB kategorisinde ise 2.28 reyting ve 7.59 share alarak 14. sırada kaldı.

İLK DURAK HİNDİSTAN

Yapımcılığını Bloom Medya’nın, yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın üstlendiği, Show TV’nin günlerdir beklenen gezi & show programı Dünya Güzellerim bu akşam yayınlanan ilk bölümüyle uzun bir süre hafızalardan silinmeyecek görüntülere sahne oldu. Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy’dan oluşan dev kadronun bir araya geldiği “Dünya Güzellerim”in ilk durağı Hindistan oldu. Bambaşka kültürlere sahip ülkelerin gelenek ve göreneklerine göre yaşayacak dev kadro daha Hindistan yolculuğuna başlamadan eğlence, çekişme ve sürprizlerin eksik olmayacağının sinyallerini verdi.

“MUMBAİ” SOKAKLARINDA NELER YAŞANDI?

Uçak yolculuğunun heyecanlı anlara sahne olduğu programda Diva Bülent Ersoy, rahatsızlanan Banu Alkan’a inanmayınca ortaya ilginç görüntüler çıktı. Hindistan’da özel hazırlanan tuktuklarla gezen ekip, Mumbai sokaklarının altını üstüne getirdi. Mumbai sokaklarını gezerken bir maymun tarafından çantası çalınan Bülent Ersoy neye uğradığını şaşırdı. Safiye Soyman’ın kendine has İngilizcesiyle otel görevlisi ile yaşadığı telefon konuşması izleyenleri kahkahaya boğdu. Şov yaptığı düşünülen Banu Alkan’ın hastalığına ise bir türlü inanılmadı.

“BEN HİNDİSTAN’A GİTMİYORUM, TAŞINIYORUM!”

Alışveriş yapmak için bir dükkana giren ekip birbirinden güzel kıyafetleri denemek isterken Banu Alkan, Burcu Esmersoy’la tartıştı. Ardından bir araya gelen Dünya Güzellerim arasında soğuk rüzgarlar esti. Bülent Ersoy’un Banu Alkan’a sert çıkışıyla Burcu Esmersoy gözyaşlarına hakim olamadı. Sinirle bahçeye çıkan Bülent Ersoy’u bir yılanın sokmasıyla heyecanlı dakikaların yaşandığı Dünya Güzellerim’in ilerleyen bölümlerinde neler olacağı merakla bekleniyor.

YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI

Dünya Güzellerim’in bölüm sonunda ekrana gelen yeni bölüm tanıtımında ise; Bülent Ersoy’un İslam türbe mimarisinin en önemli eserlerinden biri olan Tac Mahal’i ziyareti, birbirinden ilginç yemeklerin tadına bakan dev kadronun eğlenceli diyalogları ve Diva Bülent Ersoy’un Tuk Tuk içinde çığlık çığlığa kaldığı heyecan dolu anlar şimdiden merak uyandırdı.

Dünya Güzellerim’in merakla beklenen 2. bölümü 28 Haziran Çarşamba günü Show TV’de ekrana gelecek.

Dünya Güzellerim 2. bölüm fragmanı-izle

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]