DÜĞÜN DERNEK FİLMİNİN İKİNCİSİ ÇEKİLECEK

Gişede gösterdiği büyük başarı ile Türk Sinema tarihinde seyirci rekorunu eline geçiren Düğün Dernek filmiyle ilgili yeni bir gelişme…Başarılı filmin ikincisinin çekilmesi gündemde.

‘Düğün Dernek’ filmi vizyonda 12’nci haftasına girerken en çok izleyici rekorunu elinde tutan ‘Fetih 1453’ filmini  geride bırakmayı başardı.

Filmin başrol oyuncularından Ahmet Kural, “İzleyen, izlettiren ve izleyecek olan herkese teşekkürler,” diyerek twitter’da takipçilerine teşekkür etti. Murat  Cemcir ise  “An itibarıyla, Cumhuriyet tarihinin en çok seyirci yapan filmi ünvanı; ‘Düğün Dernek’e aittir” diye twitterdan açıklama yaptı.

Ünlü oyuncu Ahmet Kural Twitter hesabından Düğün Dernek filmi ile ilgili müjdeli haber verdi.  Türkiye’nin en çok izlenen 12. haftasında 6.600.893 izleyici sayısına ulaşan Düğün Dernek filminin başrol oyuncusu Ahmet Kural Twitter hesabından filmin ikinci serisinin geleceğini müjdeledi. Ahmet Kural Twitter hesabından: Düğün Dernek’i liste başına taşıyan 6.600.000 seyirciye teşekkür ederim. İkincisi çok daha güzel olacak’ notunu düştü. t

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]