Dr. Şenay Yangel “20 Eylül Başak Burcu Yeniay burçlara etkisi” 

Dr. Şenay Yangel 20 Eylül Çarşamba günü saat 08.30’da Başak Burcu’nda gerçekleşen Yeniay hakkında burçları yorumluyor. Yeniay hangi burçları nasıl etkileyecek? Etkisi ne zamana kadar sürecek? Yeniay süresince aşk, iş ve sağlık konularında dikkat etmesi gereken burçlar hangileri? Başak burcundaki Yeniay duygusal açıdan burçlar üzerinde olumlu mu olumsuz mu etkileyecek sorusunu Dr. Şenay Yangel anlatıyor. İşte Şenay Yangel burç yorumları…

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar,

20 Eylül 2017 saat 08:30 Başak burcunda burcun’ da Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 6ncı evinizde etkili olacak. İş hayatınızda duygusal davranışlar aşırı güven beklenmedik hainlikler ile karşı karşıya bırakabilir sizleri. Alışkanlıklarınızı gözden geçirmeli geçmiş deneyimlerinizi aklınıza getirmeli var olan çalışma koşullarınızı ve geçmişi kıyaslayarak gerçekçi hareket etmelisiniz ışıltınızın geçmiş döneme göre azaldığını hissedebilirsiniz, ancak bu sizi umutsuzluğa değil yeni arayışlara yönelmeniz için harekete geçirmeli. Önceliklerinizi sıfırlayın, kaynaklarınızı organize edin ve istediğiniz geleceği yaratmak için sağlıklı bir öz disiplinle yeniden başlamak için kararlı bir tavır ile harekete geçin. Hayallerinizden uzaklaşmak başarısız olacağınıza inanmak sizin için geçerli bir seçenek değildir.

Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar,

20 Eylül 2017 saat 08:30 Başak burcunda burcun’ da Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 5nci evinizde gerçekleşecek. Ayaklarınızı yere sağlam basacak riskli hemen her şeyden uzak durmayı başarabileceksiniz. Özellikle aşk hayatınızda ve iş hayatınızda alacağınız kararları uygulamaya başlayacak gücü kendinizde bulacak ve yeni başlangıçlar ile istikrarlı huzurlu ve başarılı bir sürecin başlangıcını yapabileceksiniz. Kendinizi her zamankinden daha iyi ifade edeceğiniz var olan iş hayatınızı daha renkli kılacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Her durumda en iyisini yapabilme kabiliyeti hayranlık ve övgü kazanmanıza katkıda bulunacak bu hafta. Ev hanımı olan Boğa’lar bu hafta boyu el emeği göz nuru yaptığınız şeyler büyük beğeni alabilir ve kendi gelirlerinizi kazanma fırsatı elde edebilirsiniz.

Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar,

20 Eylül 2017 saat 08:30 Başak burcunda burcun’ da Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 4.ncü evinizde etkili olacak ve yaklaşık 6 aydır devam eden belirsizlikler ortadan kalkamaya başlayacak. Aile hayatınızda huzur yeniden hakim olmaya başlıyor. Kişisel olarak kendinizi yenileyebileceğiniz bir uyanış enerjisi sizler için. İş hayatınızda da ailevi konularda da daha az konuşmalı dinlemeyi bilmelisiniz. Bunu yaptığınız anda şikayetçi olduğunuz konular da daha sağlıklı kararlar alacak dostunuzu düşmanınızı görebileceksiniz.

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar,

20 Eylül 2017 saat 08:30 Başak burcunda burcun’ da Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 3.ncü evinizde etkili olacak. Son zamanlarda, yaşadığınız her şeyin boyutunun değişeceği enerjiler ile karşı karşıya kalmanızı sağlayacak konsantrasyon yeteneğinizi yeniden kazanacaksınız iş hayatınızda ve sorun yaşadığınız kişiler ile ilişkilerinizi iyileştirmek dargınlıkları ortadan kaldırmak istiyorsanız bu hafta iletişime önem vermeli gururu bir yana bırakıp kırılan kalpleri iyileştirmek için harekete geçmelisiniz.

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,

20 Eylül 2017 saat 08:30 Başak burcunda burcun’ da Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 2.nci evinizde etkili olacak. Finansal konular etkili olacak sizler için para mı mutluluk mu gibi bir durum ile de karşılaşabilirsiniz. Para sizin için araç olduğunda iş hayatınızda da özel hayatınızda da hem mutlu hem kazançlı çıkabilirsiniz. Yeter ki hırslı ya da aşırı gururlu yaklaşımlar içinde olmayın. Finansal konularda kaygılar sizleri aşırı derecede kritik bir bakış açısına büründürdüğü takdir de kontrol sizden çıkabilir ve bu halinizden faydalanan kişiler yüzünden mağdur ve mutsuz olabilirsiniz dikkat edin. Sizin en büyük hediyeniz zamanınızı sizi sevenler ile geçiriyor olmanız bu paha biçilemez. Kıymet bilin ve kıymetinizi bilenler ile daha sıcak ilişkiler kurmak için çaba gösterin.

Güneş Yükselen ve Ay burca Başak olanlar

20 Eylül 2017 saat 08:30 Burcunuzda Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 1.nci evinizde etkili olacak. Burcunuzda gerçekleşen Yeni ay enerjisi ile adeta Gökyüzünden bir armağan sunuluyor sizlere. Yeniden doğduğunuzu hissedeceğiniz gelişmeler ile karşı karşıyasınız. Yeni başlangıçlar için yeterli donanıma sahipsiniz şimdi bunları ortaya koyma zamanı. Bereket şans sizinle ilerlerken hızlı kararlar almaktan korkmamalısınız. İş hayatınızda aşk hayatınızda da hayat savaşından yorgun düşen ruhunuzu canlandıracak yeni ay enerjisi ile kişisel stratejinizi belirlemeli ve duraksamadan harekete geçmelisiniz. Güzellikleri sevgiyi huzuru kucaklamaya hazır olun ve bırakın içinizde sizin yok saymanıza rağmen var olan çocuk özgürlüğüne kavuşsun .

Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar,

Güneş Yükselen ve20 Eylül 2017 saat 08:30 Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 12.nci evinizde etkili olacak. Bu hafta yaklaşık 8 aydır mücadele verdiğiniz konular için düşünme dinlenme kızgınlık ve kırgınlıklardan şifalanma zamanı sizler için. Başak Yeni Ayı, 12’nci Mahremiyet Evinizi gölgeliyor, zihninizi susturmak için günlük koşuşturmadan çekilmenizi gerektiğini vurguluyor. Her şeyi aynı anda yapmaya çalışırken başarısız ve mutsuz olmak istemiyorsanız bu çağrıya kulak vermelisiniz. Bunu yaptığınız da çıkış için geçit yolu açılacak sizlere ve birkaç gün içinde, hızlı gelişmeler başlayacaktır. Özel yaşamınızda hiç bir kuşkuya düşmeden sahiplenmeyi ve bunu karşı tarafa hissettirmeyi başarmalısınız.

Devamı için tıklayınız

Haftalık Burç Yorumları (18 Eylül-25 Eylül 2017 ) Astrolog Şenay Yangel Burç Yorumları

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]