DR.FERİDUN KUNAK’A BUNU DA YAPTIRDILAR(VİDEO)

“Almanya’da 150 bin lira Türkiye’de eşeği olana bedava”

Uyguladığı ilginç ve farklı tedavi yöntemiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Dr. Feridun Kunak yine bir ilke imza attı. Kunak, Kanal 7’de yayınlanan Dr. Feridun Kunak Show’da canlı yayına eşekle çıktı. Daha önce Almanya’da katıldığı fuarda fizik tedavi için üretilen bir cihazı kullanan Kunak, seyirciye o cihazı anlattı. Cihazın tüm özelliklerini ve hangi hastalıklara fayda sağladığını izleyiciye aktaran Kunak tedavi masraflarının çok fazla olduğunu belirtti.

“Tedavi Masrafı Çok Fazla”

Her seferinde uyguladığı pratik ve alternatif tedavi yöntemleriyle izleyicilerin beğenisini ve takdirini alan Dr. Feridun Kunak Almanya’da 150 bin lira olan tedavi yönteminin Türkiye’de eşekle yapılacağını iddia etti. Seyircilere “Size o aletin en doğalını getirdik” diyen Kunak “Milyarlarca lira vereceğinize bir eşek alın onunla da aynı tedavi oluyor” dedi. Kunak, bu tavsiyesiyle hem ekran başındaki seyircileri hem de stüdyodakileri şaşkına çevirdi.

“Eşekli Tedavi”

Canlı yayında eşeğin üzerinde tedavi yöntemini anlatan Kunak, kasların nasıl çalıştığını ve tedavi sürecinin nasıl olması gerektiğini belirtti. Stüdyodaki seyircilere de mikrofon uzatan Dr. Feridun Kunak tedavi yöntemini nasıl bulduklarını sordu.

İşte Dr. Feridun Kunak’ın ilginç tedavi yöntemi:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]