Magazin

Donald Trump, Salma Hayek’le buluşmak için her yolu denemiş!

ABD başkanlık seçim yarışı dolu dizgin devam ederken tökezleyen, Donald Trump hakkındaki ilginç bir iddia ortalığı karıştırdı. Trump hakkındaki bomba iddia bu kez Hollywood’un ünlü yıldızı Salma Hayek’ten geldi. 50 yaşındaki Hayek de Donald Trump’ı tacizle suçlayan kadınlar kervanına katıldı.

Salma Hayek, konuk olduğu bir radyo programında Trump hakkında iddialı laflar konuştu. Salma Hayek, ortaya atılan taciz iddialarını kendi başına gelenlere dayanarak inandırıcı bulduğunu söyleyerek Trump’ın tacizci olduğu iddiasına destek vermiş oldu.

Hayek, Los Angeles’ta yayın yapan Radio Centro’nun El Show del Mandril adlı programına konuk oldu. Hayek Trump’ın defalarca kendisiyle buluşmayı teklif ettiğini de belirtti. Ünlü oyuncu “Bir sevgilim olmasaydı bile onunla asla buluşmayacağımı söyledim” şeklinde konuşarak ABD medyasının dikkatlerini üzerine çekti.

Hayek yaşadıklarını şöyle anlattı: “Trump ile tanıştığımda bir sevgilim vardı. Trump benim sevgilimle arkadaş olmaya çalışıyordu. Onun sayesinde benim telefon numaramı eline geçirdi ve beni aradı.”

Henüz Hollywood’da üne kavuşmadığı dönemde yaşadığı bu olayın ardından olanları da şöyle anlattı Salma Hayek: ” Buluşma teklifini sürekli reddettiğim için Trump sonunda basına benim hakkımda uydurma bir hikaye sızdırdı…

Onunla tanışmak isteyenin ben olduğuma ilişkin bu hikayenin sonunda da boyum kısa olduğu için zaten benimle buluşmak istemeyeceğini belirtti.”

Hayek, bu hikayenin basında yer almasından sonra da Trump’ın kendisini aramayı sürdürdüğünü söylemesi de şaşkınlığa neden oldu.

Salma Hayek, Fransız işadamı François Henri Pinault ile evli. Çiftin, Valentina adında bir kızı var.

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı